ZE ZÁKULISÍ Mise nový domov: Krize během rekonstrukce! Co ohrozilo celou přestavbu?

Aktualizováno 21.10. 2017 17:44
Zdroj: TV Nova

Ve středečním díle reality show Mise nový domov mohli diváci vidět přestavbu bytu Čermákových. Rodina byla z této proměny naprosto nadšená a nenacházela slova chvály. Celá rekonstrukce však neprobíhala úplně podle představ. Co bylo tím největším problémem?

Přehrát poslední díl

Jaroslav Čermák a jeho manželka Marie vychovávají svá dvě vnoučata Anežku (11) a Jarouška (8). Celá rodina žije v obci Bolina nedaleko Vlašimi v malém obecním bytě. Nezletilé děti neměly vůbec jednoduchý život, a kdyby nebylo jejich prarodičů, skončily by v dětském domově.

Manželé Čermákovi jsou velmi srdeční lidé a snaží se svým vnoučatům poskytnout tu nejlepší péči a láskyplný domov, nejsou na tom však finančně dobře. To byl také jeden z důvodů, proč si je Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš vybrali do projektu Mise nový domov.

 

149

GALERIE PŘED A PO: Proměna bytu Čermákových

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Čermákových - celkový pohled na dům.

Hodnocení:

Rekonstrukce malého bytečku nebyla vůbec jednoduchá! Zatímco celá rodina odjela do Prahy, kde měla připravený zábavný program, dělníci se potýkali s přírodními živly. Největší problém jim dělal stálý déšť. Tomáš Mareš si ale jako vždy poradil a nad rozestavěnou verandu postavil stan. Více ve videu!

 

Na další díl reality show Mise nový domov se můžete podívat již ve středu 25. 10. od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz