Zpěvák Richard Krajčo vyrazí dech Viki a její mámě hned dvakrát! Co se jim díky Misi nový domov splní?

Publikováno 8. 11. 2017
Zdroj: Nova.cz

Už dnes večer uvidí diváci další díl reality show Mise nový domov, ve které Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Zrekonstruovat bydlení ale někdy nestačí. Co udělají pro matku s dcerou na vozíku, která se po autonehodě snaží postavit znovu na vlastní nohy? Podaří se uskutečnit malý zázrak?

 Přehrát poslední díl

 

Ivana (53) žila v obci Brloh nedaleko Loun s řidičem kamionu, který se stal otcem jejich dcery Viktorky. Když bylo Viktorce 9 let, vzal ji s sebou na cestu kamionem do Švédska. Bohužel s ní havaroval a jeho dcera ochrnula.

 

Celý tým pořadu Mise nový domov tvrdě pracuje na tom, aby Viki i její matce vykouzlil nový a bezbariérový byt. Navíc ochrnuté dívce zařídil léčbu na rehabilitační klinice.

 

Mimo to se Viki splní další velký sen. Setká se se svým oblíbeným zpěvákem Richardem Krajčem ze skupiny Kryštof! Viktorka od něj dokonce dostane lístky na koncert a navíc jí ještě tentýž den uspořádá soukromý koncert! Takové překvapení se bez pořádných emocí ani neobejde, podívejte se ve videu.

110

GALERIE: Dojemné setkání se zpěvákem Richardem Krajčem

Zdroj: Nova.cz

Mise nový domov - 8.11. 2017 - 13

Hodnocení:

Mise nový domov už dnes od 20:20 na Nově.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

jtv