Veřejná sbírka pro rodinu Čermákových: I vy jim můžete pomoci! Podívejte se jak

Aktualizováno 19.10. 2017 17:19
Zdroj: TV Nova

Ve středečním díle reality show Mise nový domov mohli diváci vidět dojemný příběh dědy Jaroslava, babičky Marie a jejich dvou vnoučat, kterých se prarodiče ujali poté, co je vlastní matka opustila...

Přehrát poslední díl

Na bydlení rodiny Čermákových byl vidět velký nedostatek finančních prostředků, což se Tereze Pergnerové a jejímu týmu podařilo rekonstrukcí celého bytu změnit. Veškerý nábytek, který měla rodina ve svém bytě, dostala od známých a příbuzných. Byl už však velmi starý a opotřebovaný. Po zasáhu Terezy Pergnerové a jejího týmu se vše změnilo. Rodina byla z rekonstrukce naprosto nadšená a nenacházela slov. Prarodiče byli také rádi, že si děti celé natáčení velmi užily a alespoň na chvíli zapomněly na špatné okamžiky s jejich matkou.

Prarodiče se snaží dětem dopřát normální a láskyplný život. Nadace Nova se rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku se specifickým variabilním symbolem, do které se zapojila i firma M&M reality a společně s diváky tak pomůžou rodině Čermákových. Obdrženou finanční podporu chtějí prarodiče investovat do svých vnoučat. „Vybrané peníze půjdou dětem na kroužky, protože vnuk hraje fotbal a chodí na hasiče. Vnučka má také hasiče a chce ještě chodit do keramického kroužku," prozradila babička Marie.

 

Diváci mají nyní jedinečnou možnost se do sbírky zapojit, a to tím, že přispějí jakoukoliv finanční částku na transparentní účet:

ČÍSLO ÚČTU: 4228732329/0800

VARIABILNÍ SYMBOL: 0310
 

Podívejte se na rozhovor s prarodiči ve videu!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz