Mise nový domov DNES: S bolestí Anežka vypráví, co s mámou nehezkého zažila. Její bratr se nezmůže ani na to slovo

Aktualizováno 18.10. 2017 11:24
Zdroj: TV Nova

Reality show Mise nový domov plná emocí a nadějí se dnes večer vrací s novými příběhy na obrazovky televize Nova. V prvním díle čeká na diváky velmi dojemný příběh babičky Marie, dědy Jaroslava a jejich dvou vnoučat – Anežky a Jarouška, které mají v péči. Jejich matka je odkopla, ještě předtím si s ní prošly těžkými chvílemi. Přes slzy a pláč vypráví svůj smutný příběh.

Přehrát poslední díl

 

Rodina Čermákových žije v malé vesničce Bolina nedaleko Vlašimi. Prarodiče svá vnoučata Anežku (11) a Jarouška (8) nadevše milují a snaží se jim vynahradit vlastní matku, která se jim nevěnovala, utíkala od nich a nakonec opustila. Velkým problémem jsou v rodině finance, což je vidět především na podmínkách, ve kterých žijí. Prarodiče se zadlužili, aby děti uživili a poskytli jim alespoň základ toho, co potřebují. Chtělo by to ale mnohem víc...

Mise nový domov - Koláž
Zdroj: TV Nova Mise nový domov - Koláž

V pokojích je starý a opotřebovaný nábytek, který dostali od známých a příbuzných ještě v době, kdy se k nim děti přistěhovaly. I přesto, že se s nimi osud nemazlil, se rodina snaží bojovat a zapomenout na bolestivé vzpomínky, o kterých vypráví ve videu! 

Právě proto k této rodině dnes večer zamíří Tereza Pergnerová se svým týmem a v premiérovém díle MISE NOVÝ DOMOV jim vykouzlí úsměvy a dá naději. 

Na celý příběh této rodiny se můžete podívat dnes – ve středu 18. 10. od 20:20 na TV Nova!

112

GALERIE: Mise nový domov - Čermákovi

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - Čermákovi - 1

Hodnocení: 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz