VIDEO: Ivana z Mise nový domov prozradila, proč ji dcera po natáčení vyhodila z pokoje!

Publikováno 10. 11. 2017
Zdroj: TV Nova

Ochrnutá Viki se dočkala krásného princeznovského pokoje! Po natáčení z něj ale začala matku vyhazovat. Co v pokojíčku dělá?

Přehrát poslední díl

Ve čtvrtém díle reality show Mise nový domov mohli diváci vidět příběh maminky a její dcery Viki, která kvůli autonehodě skončila na invalidním vozíku. Tuto skutečnost chtěl tým Mise nový domov změnit, a proto dívenku poslal na specializované pracoviště v Klimkovicích, kde si prošla velmi náročnou léčbou, která měla pozitivní efekt – stav malé Viki se značně zlepšil!

Během rehabilitace se Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš se svým týmem snažili připravit pro rodinu nový a hlavně bezbariérový domov, což se rozhodně podařilo. Ivana i její dcera Viki byly totiž z rekonstrukce jejich domu naprosto unešené.

115

GALERIE: Ivana Kučerová a Viki Petrová - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Ivany Kučerové a její dcery Viki - obývací pokoj.

Hodnocení:

Maminka má obrovskou radost hlavně z toho, že se obě dvě dočkaly svého vlastního prostoru. Viki je z dětského pokojíčku natolik uchvácená, že v něm maminku dokonce nechce. „Ona mě z něj vyhazuje, protože má konečně princeznovský pokoj a je ráda, že tam má svůj klid,“ prozradila Ivana. Více ve videu!

 

Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 15. 11. od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don