ŽIVOT PO: Jak proběhlo setkání dětí s jejich matkou? Tatínek Ján přihlížel se slzami v očích

Aktualizováno 2.11. 2017 15:12
Zdroj: Nova.cz

Ján Sihelský vychovává pět dětí, které získal do vlastní péče po tom, co se rozešel s manželkou. I když se snažil pro rodinu udělat maximum, šťastné manželství mu zkrátka nevyšlo. Žena mu prý byla nevěrná, do domu si vodila cizí muže. Ján teď nyní prozradil, co k tomu všemu prováděla jejich dětem!

Přehrát poslední díl

Ján Sihelský toužil po spokojeném manželství, což se mu bohužel nesplnilo. S manželkou šli kvůli mnoha problém od sebe a Ján zůstal na děti sám. I když dělá, co může, matku jim prostě nenahradí.

 

"Zuzka se na mámu hodně ptá, kolikrát i brečí, že jí máma chybí. Tak ji musím utěšit, občas jí musím i lhát, že máma přijde a vezme si ji třeba někam," svěřil se Ján. "Jako je mi to trošku líto. Ale zase na druhou stranu po tom, co tady s ní zažívaly, tak je jim líp," tvrdí.

 

112

GALERIE: Mise nový domov - On v noci pracoval, manželka ho podváděla!

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - On v noci pracoval, manželka ho podváděla - 13

Hodnocení:

Ján zavzpomínal na období, kdy chodil do práce a jeho žena byla s dětmi doma. Od sousedů se dozvěděl, že si prý do baráku vodila muže. "Já jsem odešel a sem přišel nějaký cizí chlap a děti musely sedět v pokoji zavřený," řekl s tím, že si nedokáže představit, že by on sám něco takové udělal. "Když mi přijde návštěva, já je neposílám do pokojů, můžou sedět tady," dodal.
 

Co dalšího Ján prozradil? Podívejte se na video!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

jtv