VIDEO: Julián z Mise nový domov nechal partnerku zavřít do blázince! Před synem prováděla hrozné věci

Aktualizováno 13.11. 2017 18:24
Zdroj: TV Nova

Julián Tříska vychovává sám svého syna Matyáše, o kterého se jeho matka přestala starat. Otec malého chlapce pochopitelně nechtěl, aby jeho syn skončil v dětském domově, a proto si vzal Matyáše k sobě a nyní žádá o jeho svěření do své výhradní péče.

Přehrát poslední díl

Už ve středu večer uvidí diváci další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Jak pomůžou otci čtyřletého syna, který usiluje o jeho svěření do své výhradní péče?

Tým Mise nový domov se rozhodl pomoci Juliánu Třískovi (29) s rekonstrukcí polorozpadlého domu v Kopidlnu, kde vychovává 4letého syna a usiluje o jeho svěření do výhradní péče. Kvůli tomu se zbavil drogové závislosti a odstřihl se od své temné minulosti. Matka se o dítě nezajímá, Juliánovi rodiče zemřeli na rakovinu, takže na výchovu zůstal zcela sám.

 

Podle vyjádření odboru sociální péče je Julián příkladný otec, který veškeré své úsilí věnuje synovi. Je to skvělý příklad toho, že každý má právo na nový začátek, pokud projeví dostatek vnitřní síly a rozhodnosti. Sama Tereza Pergnerová ví o této problematice hodně, a proto mohla být Juliánovi velkou oporou.

 

115

GALERIE: Julián Tříska a jeho syn Matyáš - svěření do péče.

Zdroj: TV Nova

Julián Tříska a jeho syn Matyáš - svěření do péče - 5

Hodnocení:

Na nový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat již ve středu 15. 11. od 20:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz