Dojemné setkání v Misi nový domov: Děti poprvé v životě viděly svou babičku! Jak zareagovaly? VIDEO

Aktualizováno 1.11. 2017 14:40
Zdroj: TV Nova

Ján Sihelský pochází ze Slovenska, kde stále žije jeho matka, kterou neviděl 15 let. Díky pořadu Mise nový domov se ale konečně setkali..

Přehrát poslední díl

Už ve středu 1. listopadu uvidí diváci další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš v pořadu pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Co všechno se dá udělat pro štěstí druhých? Zrekonstruovat byt i život. Přidat sílu a naději. Bude to ale stačit zoufalému otci 5 malých dětí?

Ján (38 let) bydlí v Lukavci nedaleko Pacova v dvoupokojovém obecním bytě, kde vychovává 5 dětí ve věku od 3 do 12 let. Kromě naprosto dokonalé rekonstrukce domova a hodně silného příběhu, který vypráví životní cestu Jána a jeho pěti dětí, uvidí diváci jedno velké překvapení, které pro něj připravil štáb pořadu Mise nový domov.

113

GALERIE: Mise nový domov - Setkání s matkou

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - Setkání s matkou - 13

Hodnocení:

 

Ján totiž pochází ze Slovenska, ale se svojí matkou a sestrou se neviděl celých patnáct let. Důvodem jejich dlouhého odloučení bylo násilí páchané na jeho matce, na které se nemohl dívat. V průběhu let ale začal litovat toho, že s rodinou kontakty přerušil. Jak vypadalo jejich setkání po tolika letech? To se dozvíte ve videu!

 

Na celý díl reality show Mise nový domov se můžete podívat již ve středu 1. 11. od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz