VIDEO: Ochrnuté Viki z Mise nový domov svitla naděje! Postaví se opět na nohy?

Aktualizováno 6.11. 2017 18:51
Zdroj: TV Nova

Ivana Kučerová vychovává svou dceru Viki Petrovou, která je po těžké autonehodě upoutána na invalidní vozík. Nyní však svitla celé rodině naděje na lepší život...

Přehrát poslední díl

Už ve středu večer uvidí diváci další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Zrekonstruovat bydlení ale někdy nestačí. Co udělají pro matku s dcerou na vozíku, která se po autonehodě snaží postavit znovu na vlastní nohy? Podaří se uskutečnit malý zázrak?

Ivana (53) žila v obci Brloh nedaleko Loun s řidičem kamionu, který se stal otcem jejich dcery Viktorky. Když bylo Viktorce 9 let, vzal ji s sebou na cestu kamionem do Švédska. Bohužel s ní havaroval a Viki ochrnula. Měla těžký otok mozku a prognózy byly velmi nejisté.

113

GALERIE: Ivana Kučerová a Viki Petrová - nehoda

Zdroj: TV Nova

Ivana Kučerová a Viki Petrová - nehoda - 14

Hodnocení:

Úžasné a velmi živé dítě tak dlouhé měsíce bojovalo v nemocnicích o návrat do života. Nyní se objevila fantastická možnost pomoci Viki se opět postavit na nohy, a to díky specializovanému pracovišti v Klimkovicích, kde jí tým Mise Nový domov dohodl léčbu!

 

Na celý díl reality show Mise nový domov se můžete podívat již ve středu 8. 11. od 20:20 na TV Nova.NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz