Publikováno 17. 4. 2018

NEVÍTE, JAK DÁL? Přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov a změňte svůj život!

Zdroj: TV Nova

Máte problémy s bydlením, nebo znáte někoho, kdo se nachází v nelehké životní situaci? Přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov!

Pořad Mise nový domov odhaluje příběhy rodin, které bojují s nepřízní osudu, tíživou finanční situací i nevhodnými domácími podmínkami. Tým v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou pak přichází na pomoc, aby účastníkům pořadu zrekonstruoval obydlí a oni tak mohli žít důstojně. Jejich domy a byty prochází obrovskými přeměnami, z jejichž výsledku se leckdy tají dech!

PŘED A PO: Proměna bytu rodiny Hurtových - kuchyně.
Zdroj: TV Nova Rekonstrukce bytu rodiny Hurtových

Pokud znáte někoho, komu by lepší bydlení usnadnilo život, nebo se snad vy sami nacházíte v nesnázích, přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova

Diskuze

2.5. | 11:46 Petra Vaculíková
1
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den přihlásíla jsem se do pořadu mise nový domov,chci se zeptat do jaké doby se dozvím jestli jsem byla nebo nebyla vybrána.Mám těžkou životní situaci.Děkuji za odpověd.
26.4. | 15:40 Kristyna Svobodova
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den, nejde mi se přihlásit do mise nový domov. Nejde mi nahrát soubory. O registraci mám velký zájem. Důvod... Těžká životní situace a předčasně narozené dítě. Děkuji předem Svobodová Kristýna

Poslední díl v TV