ŽIVOT PO MISI NOVÝ DOMOV: Sihelští prozradili, jak jim rekonstrukce změnila život! Co je nejvíc dojalo?

Publikováno 3. 11. 2017
Zdroj: TV Nova

Díky pořadu Mise nový domov se rodině Sihelských změnil život. Z rekonstrukce jejich bytu byli naprosto nadšení a v první moment nenacházeli slova, kterými by popsali, jak moc se jim v novém domově líbí. Tatínek Ján a jeho pět dětí nyní prozradili, z čeho mají největší radost.

Přehrát poslední díl

Ve třetím díle reality show Mise nový domov pomáhala Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš se svým týmem rodině Sihelských, kterou tvoří tatínek Ján a jeho pět dětí. Tato šestice to neměla v životě vůbec jednoduché. Matka od nich totiž odešla a zanechala jim dluhy, které musí otec splácet, tudíž nemůže dopřát svým potomkům vše, co by chtěl.

Rodina žije v Lukavci nedaleko Pacova v dvoupokojovém obecním bytě, ve kterém neměl nikdo z nich žádné soukromí. Po zásahu týmu z Mise nový domov se ale vše změnilo. Ján i děti byli z proměny naprosto nadšení. „Mě nejvíc dojalo, že mám svůj pokoj a svou postel. Konečně jsem se mohl vyspat,“ prozradil tatínek Ján s tím, že tohle vážně nečekal.

 

113

GALERIE: Rodina Sihelských - ŽIVOT PO

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov: Rodina Sihelských - ŽIVOT PO - 3

Hodnocení:

V novém bytě se rodince žije mnohem lépe, dokonce je rekonstrukce ještě více sblížila, protože nyní spolu i obědvají a večeří. Díky novým spotřebičům, které tatínkovi ulehčí práci, má na své potomky daleko více času. A z čeho mají radost nezletilé děti? To se dozvíte ve videu!

 

Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 8. 11. od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz