Aktualizováno 19.11. 2017 17:31

VIDEO: Tereza Pergnerová málem zničila karavan Mise nový domov! Nevšimla si totiž jedné zásadní věci

Zdroj: TV Nova

Tereza Pergnerová se v pořadu Mise nový domov snaží rodinám v těžkých životních situacích pomoci s rekonstrukcí jejich domova. Sama během natáčení bydlí v pojízdném karavanu, který nyní odhalila. Jak to vypadá uvnitř?

Přehrát poslední díl

V pořadu Mise nový domov není nouze o silné příběhy, které se samotnými účastníky prožívá i Tereza Pergnerová. Snaží se udělat každou rodinu šťastnou a hlavně spokojenou, což není vždycky lehké.

Tereza Pergnerová - 1
Zdroj: TV Nova Tereza Pergnerová

Realizační tým si musel najít místo, kde budou všechny překvapení plánovat. Jejich azylem se stal jedinečný karavan, který se zdá malý, ovšem uvnitř je velice prostorný. „Tohle je naše mobilní kancelář. Zázemí, kde jsme všechno připravovali,“ řekla Tereza o svém přechodném bydlišti.

Karavan týmu Mise nový domov.
Zdroj: TV Nova Tereza Pergnerová

Moderátorka pořadu Mise nový domov se navíc přiznala, že prožila během natáčení v karavanu nepříjemnou situaci. „Jednou jsem natírala okna a nevšimla jsem si, že mi zůstala barva na montérkách, a pak jsem se posadila sem. Opravdu jsme to drhli dlouho a měli jsme velký vítr, protože vím, jak je pan majitel vůči tomu starostlivý,“ dodala Tereza.

 

Jak vypadá celý karavan uvnitř? Podívejte se na video!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.