KONEČNĚ PROMLUVIL: Proč odešel Ján z Mise nový domov od rodiny? Po natáčení to přiznal

Aktualizováno 2.11. 2017 16:08
Zdroj: TV Nova

Jána Sihelského poznali diváci Mise nový domov jako starostlivého tatínka pěti dětí, které dostal na starost po odchodu jejich maminky. Byla to velká změna, ale to nebylo z jeho životních strastí zdaleka vše.

Přehrát poslední díl

Ve středečním premiérovém díle reality show Mise nový domov mohli diváci vidět rodinu Sihelských, kterou tvoří tatínek Ján a jeho pět dětí – Honzík (11), Davídek (9), Terezka (7), Dominik (5) a Zuzanka (3). Ján Sihelský pochází ze Slovenska, odkud před patnácti lety odešel, a od té doby neviděl svou matku, sestru, ani nikoho jiného z rodiny.

 

Na začátku natáčení se Ján svěřil, že svou matku, sestru i bratra neviděl patnáct let. Tohle zjištění nenechalo Terezu Pergnerovou chladnou, a proto se rozhodla zprostředkovat  mu setkání s rodinou. Bylo opravdu dojemné! Od té doby se s nimi Ján snaží být v kontaktu a o Vánocích plánují další návštěvu.

113

GALERIE: Mise nový domov - Setkání s matkou

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - Setkání s matkou - 13

Hodnocení:

Proč vůbec k tak dlouhému odloučení došlo? Jaké důvody Ján uvedl? „Byla to i moje vina, nebyl jsem ideální dítě. Nadělal jsem taky dost zle, ale bylo to i kvůli nevlastnímu tátovi. A hlavně jsem si chtěl založit rodinu, najít si pořádnou práci a prostě úplně změnit život,“ prozradil Ján Sihelský s tím, že při setkání se svou matkou dokonce dostal pár facek!

 

Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 8. 11. od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz