VIDEO: Partnerka odešla k zubaři a už se nevrátila. Julián ze středeční Mise nový domov nyní bojuje o syna!

Aktualizováno 13.11. 2017 13:31
Zdroj: TV Nova

V pátém díle pořadu Mise nový domov se divákům představí Julián Tříska, který se odstřihl od své temné minulosti a nyní žádá o svěření syna Matyáše do své výhradní péče.

Přehrát poslední díl

Julián Tříska (29) žije sám se synem Matyášem (4) v polorozpadlém domku ve vesnici Kopidlno. Podle slov tatínka se o nezletilého chlapce jeho matka přestala starat a je prý navíc stále drogově závislá. 

Problémy s drogami a alkoholem měl i sám Julián, který propadl závislosti právě kvůli své bývalé přítelkyni, matce malého Matyáše. „Když jsem ji potkal, tak jsem chtěl, aby přestala brát drogy a bydlela u mě,“ prozradil. Během společného bydlení bohužel do drog po smrti své matky spadnul také.

15

GALERIE: Julián Tříska a jeho syn Matyáš

Zdroj: TV Nova

Julián Tříska a jeho syn Matyáš - 3

Hodnocení:

Po několika letech od něj manželka odešla – řekla, že jde k zubaři, ale už se domů nevrátila. Nyní žije na ubytovně, kde svého syna prý mít nemůže. Julián se již ze své závislosti dostal a samozřejmě nechtěl, aby jeho syn skončil v dětském domově, a proto si jej vzal k sobě. Ke spokojenému životu jim ale ještě dost chybí... Více ve videu! 

 

Na nový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat již ve středu 15. 11. od 20:20 na TV Nova.NEPŘEHLÉDNĚTE:

don