VIDEO: ´Je to téměř nerealizovatelné´ oznámila Pergnerová rodině z Mise nový domov. Poté ale přišel zvrat!

Aktualizováno 6.11. 2017 12:29
Zdroj: TV Nova

Tereza Pergnerová přijela za Ivanou Kučerovou a její dcerou Viki, aby se podívala, v jakých podmínkách žijí a jestli jsou vhodnými kandidáty do pořadu Mise nový domov. Po krátké prohlídce jejich domu oznámila moderátorka rodině velmi špatnou zprávu...

Přehrát poslední díl

Ivana Kučerová (53) a její dcera Viki Petrová (13) žijí v obci Brloh nedaleko Loun. Obě dvě jsou velmi milé a optimistické i přesto, že je potkalo velké neštěstí. Nezletilá Viki je totiž po autonehodě upoutána na invadlidní vozík a její maminka se o ni musí starat 24 hodin denně.

Aby toho nebylo málo, jejich byt není bezbariérový, což rodině činí další problémy. Velkým vysvobozením by pro ně byla rekonstrukce, na kterou ale nejsou potřebné finance. Tereza Pergnerová se proto za Ivanou a její dcerkou vydala, aby se podívala, jak to u nich vypadá a co bude v domě potřeba udělat.

16

GALERIE: Ivana Kučerová a Viki Petrová - Oznámení

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov: Ivana Kučerová a Viki Petrová - oznámení - 5

Hodnocení:

Po prohlídce jim však řekla dost nepříjemnou zprávu. „Naše termíny jsou hrozně krátké a naše možnosti omezené. Té práce tady je strašně moc. Pro nás je to téměř nerealizovatelné,“ oznámila Tereza rodině. V ten moment se ve tváři maminky i Viki objevilo pochopitelné zklámání. Co ale přislo potom? Na to se podívejte ve videu!

 

Na celý díl reality show Mise nový domov se můžete podívat již ve středu 8. 11. od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova