Upřímné přiznání manželů Čermákových: Babička s dědou prozradili, proč se děti rozplakaly

Publikováno 19. 10. 2017
Zdroj: Nova.cz

Rodina Čermákových má díky rekonstrukci bytu šanci na lepší život. Co manžele nejvíce dojalo? A proč se děti rozplakaly? Podívejte se na jejich upřímnou zpověď.

Přehrát poslední díl

Marie Čermáková (68) a její manžel Jaroslav (68) žijí v malé obci Bolina kousek od Vlašimi v malém obecním bytě, kde společně vychovávají svá dvě vnoučata Anežku (11) a Jarouška (8). Matka je totiž opustila a prarodiče nechtěli dopustit, aby se dostala do dětského domova, a tak si je vzali k sobě.


Manželé Čermákovi se pro svá vnoučata snaží udělat vše, co mohou, nejsou na tom však finančně dobře. Bylo to znát i na prostředí, ve kterém bydleli. Díky projektu Mise nový domov dostali možnost začít žít znovu, a to ve zcela zrekonstruovaném bytě.


„My jsme měli starý nábytek, žili jsme tu s tátou a nám to stačilo. Když přijely děti na návštěvu, tak to pořád stačilo," zavzpomínala Marie. „Dneska máme krásný nový byt, i když si na tu novotu musím zvykat,“ svěřila se.


I její manžel je s přestavbou velmi spokojený. „My jsme to tady měli dost stísněné. Hezky to uspořádali i prostorově, je to moc hezké. Děti jsou také spokojené. Ten sprchový kout je pro nás výhoda. To všechno nám hodně pomohlo k životu,“ přiznal Jaroslav.

149

GALERIE PŘED A PO: Proměna bytu Čermákových

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Čermákových - celkový pohled na dům.

Hodnocení:Nejvíc je však dojaly dětské pokoje. „Děti úplně brečely štěstím, když to viděly. Nás překvapila ta jejich reakce,“ prozradil Jaroslav. „A mě překvapila ta kuchyň,“ doplnila nadšená Marie.

 

Jaký byl jejich první dojem, když do nového bytu vstoupili? Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz