Publikováno 30. 11. 2017

CHUDÁK KLUK! Velké tajemství Michala z Mise nový domov je venku: Dlouhá léta se o tom styděl mluvit

Zdroj: Nova.cz

Michal Žižka (19) vyrůstal pouze se svým otcem a to v doslova otřesných podmínkách. Letos mu tatínek nečekaně zemřel a Michal zůstal na všechno sám. Nyní otevřeně promluvil o rodinném tajemství.

 

Přehrát poslední díl

Tatínek letos Michala bohužel navždy opustil a zanechal mu dům v dezolátním stavu. Z toho, v jakých žili podmínkách, byl Michal už delší dobu nešťastný. "Já jsem se za to hrozně styděl, ale věděl jsem, že s tím nic neudělám," přiznal.

 

Jeho okolí nemělo ani tušení, v jak strašném prostředí chlapec žil. Michal se to snažil skrývat. "Nikdy v životě jsem třeba nepozval kamarády domů, furt jsem jezdil za nimi ven," vysvětlil. Když se to lidé dozvěděli, byli z toho v šoku. "Hodně lidí to nečekalo a vůbec netušilo, v čem jsem vyrůstal," svěřil se.
 

113

GALERIE: Michal Žižka

Zdroj: TV Nova

Michal Žižka - 8

Hodnocení:"Hrozně moc jsem se snažil vypadat jako ostatní, abych zapadal, protože na základce to tak nebylo, to jsem chodil třeba ve špinavém oblečení a pochopil jsem, že to není správně. Tak jsem se snažil, aby to bylo všechno v pohodě a nikdo to neprokoukl," dodal.
 

Co dalšího Michal prozradil? Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

jtv

Diskuze

2.12. | 21:07 K. Hulcova
3
Náhlasit nevhodný komentář
Koulala jsem na tento díl. Jenom by mě zajímalo, kde tam spal, nebyla tam postel, jak vařili, myli se a chodili na záchod. Ono to vypadá jako by to tam dlouho nikdo nepoužíval. Umyvadlo je ucpané, záchod je špinavý. Proč si tam trochu neuklidil jestli tam žil?
2.12. | 10:39 Milan Valko
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ja len chcem veriť že ho o ten domček neozbíjajú. Myslím jeho matka alebo syn a dcéra jeho otca z predchádzajúceho vzťahu.

Poslední díl v TV