Veřejná sbírka pro Juliána Třísku a jeho syna ukončena: Kolik peněz diváci poslali?

Aktualizováno 30.11. 2017 10:43
Julián Tříska a jeho syn Matyáš - sbírka
Zdroj: TV Nova
Julián Tříska a jeho syn Matyáš - sbírka

Julián Tříska žije se svým synem Matyášem zcela sám a snaží se pro něj vytvořit krásný a láskyplný domov. Obdrženou částku by proto využil opět pro svého syna. Kolik peněz se pro tuto rodinu podařilo díky Misi nový domov vybrat?

Přehrát poslední díl

V pátém díle reality show Mise nový domov mohli diváci vidět Juliána Třísku, který se stará o svého syna Matyáše zcela sám. Jeho matka o něj nejevila zájem a Julián pochopitelně nechtěl, aby jeho dítě skončilo v dětském domově, a proto si ho vzal k sobě a zažádal o jeho svěření do výhradní péče.Z tohoto důvodu také toužil zrekonstruovat svůj domek, aby se v něm s Matyášem citili dobře a nic jim nechybělo. Tohle přání mu zrealizoval tým Mise nový domov, který jim vykouzlil velmi útulný domov. Tím ale pomoc neskončila. Nadace Nova se totiž rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku se specifickým variabilním symbolem, do které se zapojila i firma M&M reality.

114

GALERIE: Proměna bytu Třískových - PŘED A PO

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu Juliána Třísky a jeho syna Matyáše - obývací pokoj.

Hodnocení:Obdrženou finanční podporu chce Julián Tříska využít hlavně pro svého syna Matyáše. Na jeho kroužky ve školce, teplé oblečení a dárky na Vánoce. Peníze by dále použil i na dřevo, aby se nemusel bát, že bude Matyáškovi v zimě chladno.

Sbírka byla uzavřena a na finanční konto se specifickým symbolem přišlo 23 215 Kč. Nadace Nova ve spolupráci s firmou M&M reality rodině přispěje dalších 20 000 Kč. Finální částka je tedy 43 215 Kč.

 NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

don