Veřejná sbírka pro rodinu Sihelských: Co by tatínek za vybrané peníze pořídil? Odpověď vás dojme!

Publikováno 1. 11. 2017
Zdroj: TV Nova

Ján Sihelský a jeho pět dětí začali díky rekonstrukci bytu nový život. Ze starého a neútulného bydlení se stal moderní a krásný domov pro celou rodinu. Tím to ale nekončí! Nadace Nova vyhlásila veřejnou sbírku, do které se zapojila i firma M&M reality. Tatínek nyní prozradil, na co vybrané peníze použijí.

 

Přehrát poslední díl

Ján Sihelský si se svou manželkou prožil krušné chvíle. Před několika lety totiž přišli o syna Andreje, který zemřel po dvou týdnech v nemocnici. Po této nešťastné události se matka dětí změnila. Přestala se o své potomky starat, nechávala je samotné doma, a svého manžela dokonce podváděla. Ján tedy nakonec zůstal se svými dětmi zcelá sám, což pro něj není vůbec lehké, a to hlavně z finančních důvodů. Jeho manželka mu totiž po svém odchodu zanechala dluhy.

Účast v pořadu Mise nový domov pomohla rodině odstartovat nový život. Nadace Nova se navíc rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku s variabilním symbolem pro každou rodinu jednotlivě, do které se zapojila i společnost M&M reality, aby tak společně s diváky mohli pomoci i rodině Sihelských.

 

Daný variabilní symbol je pro tuto konkrétní rodinu využitelný vždy do odvysílání následujícího dílu pořadu Mise nový domov. V případě, že Nadace Nova obdrží po tomto termínu pod daným symbolem další peněžité částky, budou takto získané finance v plném rozsahu využity za účelem dalších projektů Nadace Nova zaměřených na pomoc dětem.

17

GALERIE: Rodina Sihelských

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov: Ján Sihelský - ŽIVOT PO

Hodnocení:

 

Obdrženou částku chce Ján Sihelský použít hlavně na nákup nových věcí pro děti. Konkrétně tedy na boty, pantofle, oblečení a pomůcky do školy. Sám prý nic nepotřebuje, ale svým potomkům chce dopřát lepší život. Více ve videu!

 

Diváci mají nyní možnost se do sbírky zapojit, a to tím, že přispějí jakoukoliv finanční částkou na transparentní účet:

 

ČÍSLO ÚČTU: 4228732329/0800
VARIABILNÍ SYMBOL: 0312

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka se rozpovídala o životě bez chlapa: Byl to nesmysl a blud!

VIDEO: Zásadní krok tatínka z Mise nový domov. Ján Sihelský podal po natáčení trestní oznámení!

 

Nova.cz