Veřejná sbírka pro rodinu Sihelských ukončena: Vybrala se rekordní částka! Kolik peněz diváci poslali?

Publikováno 9. 11. 2017
Rodina Sihelských - sbírka
Zdroj: TV Nova
Rodina Sihelských - sbírka

Ján Sihelský ze třetího dílu Mise nový domov se stará o svých pět dětí zcela sám, což řada diváku velmi ocenila a chtěla mu pomoci. Peníze z veřejné sbírky chtěl tatínek použít opět pro své potomky – aby jim mohl koupit oblečení a pomůcky do školy. Kolik peněz se pro tuto rodinu podařilo vybrat?

Přehrát poslední díl

Ján Sihelský se o svých pět dětí stará sám, protože je jejich matka opustila a zanechala jim dluhy, které musí otec splácet, tudíž nemůže dopřát svým potomkům vše, co by chtěl. Rodina navíc žila ve dvoupokojovém obecním bytě, ve kterém neměl nikdo z nich žádné soukromí. To se ale týmu Mise nový domov podařilo vyřešit a rodina Sihelských mohla díky rekonstrukci začít nový život!

Nadace Nova se rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku se specifickým variabilním symbolem, do které se zapojila i firma M&M reality. Obdrženou finanční podporu by chtěl tatínek použít na nákup nových věcí pro děti. Konkrétně tedy na boty, pantofle, oblečení a pomůcky do školy. Sám prý nic nepotřebuje, ale svým potomkům chce dopřát lepší život.

121

GALERIE: Rodina Sihelských - Proměna bytu před a po

Zdroj: TV Nova

PŘED A PO: Proměna bytu rodiny Sihelských - kuchyně.

Hodnocení:

Sbírka byla uzavřena a na finanční konto se specifickým symbolem přišlo rekordních 73 197 Kč. Nadace Nova ve spolupráci s firmou M&M reality rodině přispěje dalších 20 000 Kč. Finální částka je tedy 93 197 Kč.

 

Ján Sihelský se navíc svěřil, že mu lidé po odvysílání dílu začali posílat i spoustu oblečení a dárků pro děti, což tatínka velmi dojalo a chtěl by všem moc poděkovat.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don