VIDEO: Profesionální tenistka a Vojta Kotek v Misi nový domov způsobí poprask. Takové překvapení nikdo nečekal!

Publikováno 18. 10. 2017
Zdroj: TV Nova

První díl reality show Mise nový domov je tady! Tereza Pergnerová a celý tým v ní pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Postarají se o rekonstrukci bytu v rodině, kde roli mámy a táty dvou dětí musela převzít babička s dědou, a taky o pořádná překvapení!

Přehrát poslední díl

 

Marie Čermáková (68) a její manžel Jaroslav (68) žijí v malé obci Bolina kousek od Vlašimi a vychovávají v malém obecním bytě svá dvě vnoučata, Anežku (11) a Jarouška (8). Prarodiče se svými vnoučaty velmi nutně potřebují rekonstrukci svého stávajícího bydlení, protože pro čtyřčlennou rodinu není vyhovující. Když se dozvěděli, že tým Mise nový domov jim pomůže, neudrželi své slzy.

Během rekonstrukce pro ně bude připravena řada překvapení. Jelikož pánská část rodiny miluje rybaření, přišel si s nimi zachytat i oblíbený herec Vojta Kotek. Druhou jejich láskou, na kterou neměli bohužel čas ani peníze, je tenis. O něm si přišla popovídat a hlavně si s nimi zahrát profesionální tenistka Nicole Vaidišová.

117

GALERIE: Pomáhat přišel i herec Vojta Kotek a tenistka Nicole Vaidišová

Zdroj: Nova.cz

Mise nový domov: Pomáhat přišel i Vojta Kotek a Nicole Vaidišová - 10

Hodnocení:Dojemný příběh této rodiny sledujte dnes v premiérovém díle Mise nový domov od 20:20 na Nově. Na NOVA Plus si po odvysílání dílu nenechte ujít zákulisní video v novém pořadu JAK TO VIDÍ TEREZA?!

 

 Nova.cz