Ze dna zpátky na vrchol! Pořad Mise nový domov vám ukáže zázraky. VIDEO

Aktualizováno 17.10. 2017 12:23
Zdroj: TV Nova

Děti bez rodičů, lidé žijící v nedůstojných podmínkách, nebo čelení každodenním problémů kvůli sociálním či zdravotním hendikepům. Právě pořad pod názvem Mise nový domov s Terezou Pergnerovou těmto lidem hodlá pomoci a vy můžete být svědky zázraků, které pomůžou těmto lidem najít cestu ze samotného dna zpátky na vrchol.

 

Přehrát poslední díl


Mise nový domov je projektem televize Nova, jejíž hlavním cílem je pomáhat druhým. Diváci budou mít možnost každý týden sledovat velmi silné příběhy lidí, se kterými se osud opravdu nemazlil a dostali se na samé dno. Mise nový domov jim dá šanci na nový začátek. Celý tým v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou jim ze stávajícího bydlení vykouzlí místo, kde budou čerpat nové síly do života.

Projekt je krásný v tom, že představuje skutečné smutné příběhy, které mají šťastný konec. „Určitě uvidíte mnoho dětí, veselých i smutných. Uvidíte také mnoho starých a osamělých lidí," prozradila Pergnerová. „Budete se v tom nacházet, protože jsme se snažili udělat něco, co je lidské,“ upřesnila.
 

Pergnerová se neujala jen role moderátorky, ale do projektu se zapojila i fyzicky. Naposledy vyklízela zbořeniště. „Všichni jsme na place makali, každá ruka byla dobrá,“ dodala.


Mise nový domov již od 18. října každou středu ve 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZAČNĚTE SE TĚŠIT: Slzy, emoce a silné lidské příběhy! Mise nový domov se vrací na televizní obrazovky

Návrat pořadu Mise nový domov. Tereza Pergnerová si sáhla na dno!

TV Nova