Mise nový domov_Michal Žižka
aktualizováno 30.11.

Michalovi z Mise nový domov se nečekaně ozvala matka, která ho chtěla prodat! Měla na něj jeden požadavek

Michal Žižka (19) bydlel pouze se svým otcem, který ho vychovával. Letos mu však bohužel zemřel a chlapec zůstal sám v domě, který byl v dezolátním stavu. Michalovi se letos nečekaně ozvala matka i sourozenci!

Mise nový domov_Ráchel_babička
aktualizováno 30.11.

ZJIŠŤENO PO NATÁČENÍ: Ráchel a Gabriel nejsou jediní vnuci paní Jochýmkové z Mise nový domov!

Helena Jochýmková vychovává dvě vnoučata, děti svého syna. On ani jeho partnerka se o ně totiž nedokázali postarat, a tak si je vzala do pěstounské péče. Nyní však odhalila další tajemství rodiny...

Mise nový domov_Ráchel
aktualizováno 30.11.

VIDEO: Ráchel z Mise nový domov potkala svou matku, která se o ni nestarala. Jak zareagovala?

Ráchel, která žije se svojí babičkou, se po natáčení Mise nový domov svěřila, jaký je nyní její vztah s matkou, která se o ni ndokázala postarat. Zlepšilo se to?

Mise nový domov_Julián Tříska
16.11.

Hodně temná zpověď Juliána z Mise nový domov: Popsal, co s ním dělaly drogy. To nechcete!

Julián Tříska se stará o svého malého syna Matyáše a usiluje o to, aby ho získal do své výhradní péče. Vzhledem k tomu, že byl v minulosti drogově závislý, tak není v lehké situaci. Nyní o všem otevřeně promluvil a zavzpomínal na časy, kdy si sáhl na úplné dno!

Mise nový domov_Julián
15.11.

Julián z Mise nový domov: ´Setkání s expartnerkou bylo hustý!´ Co na to máma malého Matyáše?

Julián Tříska (29) se sám stará o čtyřletého syna Matyáše, kterého chce získat do své péče. Bývalá partnerka mu však situaci dost komplikuje a nechce přistoupit na dohodu. Televize Nova ji zkusila kontaktovat, jak se k celé záležitosti postavila?

Mise nový domov - Viktorka
09.11.

Ochrnutá Viki z Mise nový domov: Prozradila, co jí přivezl její otec. Co k němu dnes cítí?

Ivana Kučerová bydlí se svou dcerkou Viktorkou v Brlohu nedaleko Loun. Když bylo Viki 9 let, jela s tátou kamionem do Švédska, bohužel měli ošklivou autonehodu a holčička skončila na vozíku. Jaký vztah má nyní se svým otcem?

Mise nový domov_Ivana
aktualizováno 08.11.

ODHALENÍ PO NATÁČENÍ: Ivana Kučerová z Mise nový domov otevřela svou 13. komnatu. Přiznala další děti!

Ivana Kučerová je starostlivá maminka a svědomitě se stará o svou třináctiletou dceru Viki, která kvůli autonehodě skončila na vozíku. Viki však zdaleka není jediné dítě, které Ivana má...

Mise nový domov_Ján Sihelský
aktualizováno 02.11.

ŽIVOT PO: Jak proběhlo setkání dětí s jejich matkou? Tatínek Ján přihlížel se slzami v očích

Ján Sihelský vychovává pět dětí, které získal do vlastní péče po tom, co se rozešel s manželkou. I když se snažil pro rodinu udělat maximum, šťastné manželství mu zkrátka nevyšlo. Žena mu prý byla nevěrná, do domu si vodila cizí muže. Ján teď nyní prozradil, co k tomu všemu prováděla jejich dětem!

Mise nový domov_přiznání
19.10.

Upřímné přiznání manželů Čermákových: Babička s dědou prozradili, proč se děti rozplakaly

Rodina Čermákových má díky rekonstrukci bytu šanci na lepší život. Co manžele nejvíce dojalo? A proč se děti rozplakaly? Podívejte se na jejich upřímnou zpověď.

Mise nový domov_Marie
19.10.

Marie Čermáková z Mise nový domov o matce dětí: Moje dcera má takovou úchylku!

Ve středeční premiérové Misi nový domov viděli diváci rodinu Čermákových. Prarodiče se ujali svých vnoučat poté, co je vlastní matka opustila. Babička Marie nyní řekla, že její dcera má úchylku!

Mise nový domov_matka
aktualizováno 19.10.

Nečekaný zvrat v rodině Čermákových z Mise nový domov: Po natáčení se objevila matka. Co chtěla?

S Anežkou (11) a Jarouškem (8) se osud nemazlil. Prarodiče chtěli zabránit tomu, aby se jejich vnoučata dostala do dětského domova, a tak se jich ujali. Matka se jim nyní po dlouhé době ozvala...