Mise nový domov_anketa
08.12.

Děti bez rodičů, život na vozíku, hlad a bída: Který příběh z 1. řady Mise nový domov vás oslovil nejvíce?

Osm týdnů uběhlo jako voda a první série reality show Mise nový domov je u konce. O dojemné příběhy plné emocí a překvapivé okamžiky rozhodně nebyla nouze. Který příběh vás vzal za srdce nejvíce?

Mise nový domov_Petra Hurtová
06.12.

Veřejná sbírka pro Petru Hurtovou z Mise nový domov: Pomozte mamince na invalidním vozíku i vy!

Petra Hurtová (32) trpí zvýšenou lámavostí kostí a je upoutána na invalidní vozík. V bytě, který ještě donedávna nebyl bezbariérový, vychovávala osmiletého syna Viktora. Tým Mise nový domov se jim rozhodl pomoci a vytvořil jim praktický bezbariérový domov! Nyní rodině můžete pomoci i vy.

Mise nový domov_Michal Žižka
aktualizováno 30.11.

VELKÝ PROBLÉM ve středeční Misi: Odpad kam se podíváš! Jak nečekanou situaci Tereza s týmem vyřeší?

Během rekonstrukce domu, který Michalovi odkázal jeho otec, nastaly nečekané komplikace. Co musel tým Mise noý domov řešit? Příjemné to nebylo...

Mise nový domov - 22.11. 2017 - 3
aktualizováno 30.11.

VIDEO: Ráchel z Mise nový domov byla v zákulisí Tvojí tváře v šoku z Jakuba Koháka! Co o něm řekla?

Helena Jochýmková a její vnučka Ráchel měly velký sen – podívat se na natáčení Tvojí tváře! Tento sen jim tým Mise nový domov splnil. A zákulisím je neprovedl nikdo jiný než samozvaný prezident poroty Jakub Kohák!

Mise nový domov_sbírka_25.10.
aktualizováno 26.10.

Veřejná sbírka pro nevidomé manžele Valerovy: Prozradili, na co vybrané peníze použijí!

Díky pořadu Mise nový domov si mladý novomanželský pár splnil sen o bezpečném a útulném bydlení. To byla největší pomoc, kterou to ale skončit nemusí. Nadace Nova vyhlašuje veřejnou sbírku, zapojila se i firma M&M reality, připojte se také! A co si za vybrané peníze Lukáš s Lenkou pořídí? Přiznali.

Mise nový domov_25.10. - 10
aktualizováno 25.10.

VIDEO: Nevidomému páru dnes splní Mise nový domov tajný sen! Štáb jim přichystal překvapení, které jim změní život

Mladý a zamilovaný, ale prakticky slepý pár se v dnešním díle Mise nový domov nedočká jen rekonstrukce nevyhovujícího bydlení. Díky pořadu si splní ještě jeden velký sen. Budete z toho naměkko...

Mise nový domov_děti
17.10.

Těžký osud dětí z Mise nový domov: Po vyhození z azylového domu skončily v lese pod stanem!

Už ve středu večer uvidí diváci TV Nova první díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a celý tým v ní pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Nyní se postarají o rekonstrukci bytu v rodině, kde roli mámy a táty dvou dětí museli převzít babička s dědou.

TV Nova uvede v říjnu pořad Mise nový domov a seriál Dáma a Král - 1
aktualizováno 17.10.

Mise nový domov: Exkluzivní proměny bytů

Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Jejich cílem je postarat se o kompletní rekonstrukci bytu lidí, kteří to potřebují. V této rubrice uvidíte, jak jejich byt vypadal před přestavbou a následně po ní.

Tereza Pergnerová exkluzivně
aktualizováno 17.10.

Návrat pořadu Mise nový domov. Tereza Pergnerová si sáhla na dno!

Již brzy zamíří na obrazovky televize Nova pokračování úspěšného pořadu Mise nový domov a opět se sympatickou moderátorkou Terezou Pergnerovou. Tento projekt cílí pomoc na lidi, se kterými se život úplně nemazlil.