Mise nový domov_casting
aktualizováno 06.12.

Máte problémy s bydlením a nacházíte se v tíživé situaci? Přihlaste se do nové řady Mise nový domov!

První řada oblíbené reality show Mise nový domov je u konce, ale diváci mají nyní jedinečnou možnost se přihlásit do další série. Jak na to?

Mise nový domov_Julián Tříska
aktualizováno 24.11.

VIDEO: Nešťastný Julián z Mise nový domov přišel o byt! Jaká osudová chyba jej stála milion a půl?

Julián Tříska vychovává svého syna Matyáše ve městě Kopidlno a společně bydlí v menším baráku. Jenže v minulosti měl ještě byt, o který však přišel...

Mise nový domov - Lenka Hájková a Lukáš Valer
aktualizováno 24.10.

VIDEO: Šokující zjištění týmu Mise nový domov! Co mohlo nevidomý pár v jejich bytě zabít?

Realitka zneužila toho, že Lukáš a Lenka nevidí, a prodala jim byt v žalostném stavu. To ale není vše, některé vady mohly mladý pár dokonce zabít!

Mise nový domov - Lenka a Lukáš
aktualizováno 22.10.

UKÁZKA ZE STŘEDEČNÍ MISE: Mladý pár naletěl realitce. Využila toho, že se jedná o nevidomé!

Ve středečním premiérovém díle reality show Mise nový domov bude Tereza Pergnerová se svým týmem pomáhat nevidomému páru, který toužil po společném domově. Realitka ovšem využila toho, že nevidí a prodala jim byt v hrozném stavu. Co partneři po nastěhování zjistili?

Mise nový domov_výchova1
aktualizováno 20.10.

Prarodiče Čermákovi přiznali obtíže ve výchově: Co jim dělá největší problém?

Ve středeční premiérové Misi nový domov viděli diváci prarodiče Čermákovy, kteří vychovávají svá dvě vnoučata. Vlastní matka je totiž opustila. Co jim ve výchově dělá největší problém?

Lenka Hájková a Lukáš Valer
aktualizováno 24.10.

Lenka Hájková a Lukáš Valer

Ve druhém díle reality show Mise nový domov se diváci mohou těšit na Lukáše Valera (32) a Lenku Hájkovou (28), kteří se do svého nového domova přestěhovali teprve nedávno. Realitní kancelář však využila toho, že oba partneři mají problémy se zrakem, a prodala jim byt v hrozném stavu...

Mise nový domov_děti
17.10.

Těžký osud dětí z Mise nový domov: Po vyhození z azylového domu skončily v lese pod stanem!

Už ve středu večer uvidí diváci TV Nova první díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a celý tým v ní pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Nyní se postarají o rekonstrukci bytu v rodině, kde roli mámy a táty dvou dětí museli převzít babička s dědou.