Mise nový domov_Julián Tříska
aktualizováno 24.11.

VIDEO: Nešťastný Julián z Mise nový domov přišel o byt! Jaká osudová chyba jej stála milion a půl?

Julián Tříska vychovává svého syna Matyáše ve městě Kopidlno a společně bydlí v menším baráku. Jenže v minulosti měl ještě byt, o který však přišel...

Rodina Sihelských - sbírka
09.11.

Veřejná sbírka pro rodinu Sihelských ukončena: Vybrala se rekordní částka! Kolik peněz diváci poslali?

Ján Sihelský ze třetího dílu Mise nový domov se stará o svých pět dětí zcela sám, což řada diváku velmi ocenila a chtěla mu pomoci. Peníze z veřejné sbírky chtěl tatínek použít opět pro své potomky – aby jim mohl koupit oblečení a pomůcky do školy. Kolik peněz se pro tuto rodinu podařilo vybrat?

Mise nový domov: Valerovi - sbírka
aktualizováno 02.11.

Sbírka pro nevidomé manžele Valerovy ukončena. Dopřejí si mluvící teploměr či váhu! Kolik se vybralo? VIDEO

Ve druhém díle pořadu Mise nový domov se divákům představili manželé Valerovi, kteří mají problémy se zrakem. Svou otevřeností a laskavostí si získali nejednoho příznivce. Peníze z veřejné sbírky chtěli použít na usnadnění jejich nevidomého života. Kolik peněz se jim podařilo vybrat?

Mise nový domov_Trestní oznámení
aktualizováno 01.11.

VIDEO: Zásadní krok tatínka z Mise nový domov. Ján Sihelský podal po natáčení trestní oznámení!

Jak je na tom Ján Sihelský z Mise nový domov po natáčení pořadu? Stále se stará o svých pět dětí, došlo ale na trestní oznámení! Co se stalo?

Mise nový domov_sbírka_25.10.
aktualizováno 26.10.

Veřejná sbírka pro nevidomé manžele Valerovy: Prozradili, na co vybrané peníze použijí!

Díky pořadu Mise nový domov si mladý novomanželský pár splnil sen o bezpečném a útulném bydlení. To byla největší pomoc, kterou to ale skončit nemusí. Nadace Nova vyhlašuje veřejnou sbírku, zapojila se i firma M&M reality, připojte se také! A co si za vybrané peníze Lukáš s Lenkou pořídí? Přiznali.

Mise nový domov - Čermákovi, sbírka
24.10.

Sbírka pro rodinu Čermákových ukončena: Kolik se vybralo? Částka vás zaskočí

V prvním díle pořadu Mise nový domov se diváci seznámili s rodinou Čermákových, kterou tvoří babička,děda a jejich dvě vnoučata. Tento příběh všechny dojal a částka, která se pro rodinu vybrala, bere dech!