Přihlaste se do nové řady Mise nový domov!
aktualizováno 03.02.

VIDEO: Slzy štěstí, bolesti i rozzářené dětské oči! Připomeňte si ty nejdojemnější okamžiky z Mise nový domov

Připomeňte si ty nejdojemnější okamžiky z osmi dílů pořadu Mise nový domov – dojetí, slzy štěstí i bolesti, na druhé straně dětské úsměvy a radost. To vše účastníci zažili!

Mise nový domov_anketa
08.12.

Děti bez rodičů, život na vozíku, hlad a bída: Který příběh z 1. řady Mise nový domov vás oslovil nejvíce?

Osm týdnů uběhlo jako voda a první série reality show Mise nový domov je u konce. O dojemné příběhy plné emocí a překvapivé okamžiky rozhodně nebyla nouze. Který příběh vás vzal za srdce nejvíce?

Mise nový domov_děti
17.10.

Těžký osud dětí z Mise nový domov: Po vyhození z azylového domu skončily v lese pod stanem!

Už ve středu večer uvidí diváci TV Nova první díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a celý tým v ní pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Nyní se postarají o rekonstrukci bytu v rodině, kde roli mámy a táty dvou dětí museli převzít babička s dědou.

Mise nový domov - 6
aktualizováno 17.10.

INTENZIVNÍ EMOCE A SLZY: Jaké příběhy vás čekají v premiérových dílech Mise nový domov?

Ve středu 18. října se na televizní obrazovky vrací oblíbený pořad Mise Nový domov. Budete tak mít možnost sledovat další silné příběhy rodin, se kterými se osud rozhodně nemazlil. Jak natáčení probíhalo a co si o něm myslí moderátkorka celého projektu, Tereza Pergnerová? Dozvíte se v reportáži!

Mise nový domov
aktualizováno 17.10.

Ze dna zpátky na vrchol! Pořad Mise nový domov vám ukáže zázraky. VIDEO

Děti bez rodičů, lidé žijící v nedůstojných podmínkách, nebo čelení každodenním problémů kvůli sociálním či zdravotním hendikepům. Právě pořad pod názvem Mise nový domov s Terezou Pergnerovou těmto lidem hodlá pomoci a vy můžete být svědky zázraků, které pomůžou těmto lidem najít cestu ze samotného dna zpátky na vrchol.

Tereza Pergnerová z Mise nový domov
aktualizováno 11.10.

Projekt Mise nový domov: Pergnerová exkluzivně prozradila, na co se diváci mohou těšit!

Televize Nova připravuje novou reality show Mise nový domov, která bude pomáhat lidem v těžké životní situaci. Moderátorka Tereza Pergnerová nyní exkluzivně prozradila detaily!