Mise nový domov_matka
aktualizováno 19.10.

Nečekaný zvrat v rodině Čermákových z Mise nový domov: Po natáčení se objevila matka. Co chtěla?

S Anežkou (11) a Jarouškem (8) se osud nemazlil. Prarodiče chtěli zabránit tomu, aby se jejich vnoučata dostala do dětského domova, a tak se jich ujali. Matka se jim nyní po dlouhé době ozvala...

Mise nový domov: Anežka s bolestí vzpomíná na prožité s matkou
aktualizováno 18.10.

Mise nový domov DNES: S bolestí Anežka vypráví, co s mámou nehezkého zažila. Její bratr se nezmůže ani na to slovo

Reality show Mise nový domov plná emocí a nadějí se dnes večer vrací s novými příběhy na obrazovky televize Nova. V prvním díle čeká na diváky velmi dojemný příběh babičky Marie, dědy Jaroslava a jejich dvou vnoučat – Anežky a Jarouška, které mají v péči. Jejich matka je odkopla, ještě předtím si s ní prošly těžkými chvílemi. Přes slzy a pláč vypráví svůj smutný příběh.

Mise nový domov_děti
17.10.

Těžký osud dětí z Mise nový domov: Po vyhození z azylového domu skončily v lese pod stanem!

Už ve středu večer uvidí diváci TV Nova první díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a celý tým v ní pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Nyní se postarají o rekonstrukci bytu v rodině, kde roli mámy a táty dvou dětí museli převzít babička s dědou.

Mise nový domov
aktualizováno 17.10.

MISE NOVÝ DOMOV: Vážně nemocní prarodiče se starají o dvě vnoučata. Kde mají mámu?

Už ve středu se tým Mise nový domov postará o rekonstrukci bytu v rodině, kde roli mámy a táty dvou dětí musela převzít babička s dědou...

Mise nový domov - 6
aktualizováno 17.10.

INTENZIVNÍ EMOCE A SLZY: Jaké příběhy vás čekají v premiérových dílech Mise nový domov?

Ve středu 18. října se na televizní obrazovky vrací oblíbený pořad Mise Nový domov. Budete tak mít možnost sledovat další silné příběhy rodin, se kterými se osud rozhodně nemazlil. Jak natáčení probíhalo a co si o něm myslí moderátkorka celého projektu, Tereza Pergnerová? Dozvíte se v reportáži!