Rodiny z Mise nový domov
11.12.

Famózní proměny domů a bytů v Misi nový domov! Která se vám líbila nejvíce? HLASUJTE

Po dobu osmi týdnů mohli diváci každou středu v pořadu Mise nový domov sledovat příběhy vybraných rodin, které nutně potřebovaly zrekonstruovat dům či byt. Která proměna vás nejvíce zaujala? HLASUJTE!

Julián Tříska a jeho syn Matyáš - ŽIVOT PO
18.11.

Julián z Mise nový domov překvapil: Z celé rekonstrukce jej nejvíce dostala jedna věc! Co mu změnilo život?

Julián Tříska byl z rekonstrukce domova naprosto nadšený. Se svým synem Matyášem totiž žili v polorozpadlém domku, kde neměli teplou vodu ani pořádné topení. Díky pořadu Mise nový domov se jim doslova změnil život. Z jaké místnosti měli otec se synem největší radost?

Mise nový domov: Rodina Sihelských - ŽIVOT PO - 15
03.11.

ŽIVOT PO MISI NOVÝ DOMOV: Sihelští prozradili, jak jim rekonstrukce změnila život! Co je nejvíc dojalo?

Díky pořadu Mise nový domov se rodině Sihelských změnil život. Z rekonstrukce jejich bytu byli naprosto nadšení a v první moment nenacházeli slova, kterými by popsali, jak moc se jim v novém domově líbí. Tatínek Ján a jeho pět dětí nyní prozradili, z čeho mají největší radost.

Rodina Sihelských
aktualizováno 27.10.

Rodina Sihelských

Ve třetím díle reality show Mise nový domov se divákům představí rodina Sihelských, složená z tatínka a jeho pěti dětí, o které se stará sám.

Mise nový domov_rekonstrukce
aktualizováno 21.10.

ZE ZÁKULISÍ Mise nový domov: Krize během rekonstrukce! Co ohrozilo celou přestavbu?

Ve středečním díle reality show Mise nový domov mohli diváci vidět přestavbu bytu Čermákových. Rodina byla z této proměny naprosto nadšená a nenacházela slova chvály. Celá rekonstrukce však neprobíhala úplně podle představ. Co bylo tím největším problémem?