Mise nový domov - Rodina Dlouhých
aktualizováno včera 16:08

Rodina Dlouhých

Sympatickou Terezku, kterou diváci uvidí ve čtvrtém díle Mise nový domov, potkala opravdu velká tragédie. Kvůli autonehodě totiž přišla o svého milovaného manžela...

Mise nový domov - Rodina Lidických
aktualizováno 12.11.

Rodina Lidických

Rodinu Lidických bolestně zasáhla velmi vážná nemoc tatínka, který ze dne na den ochrnul. Byl odvezen do specializovaného centra a nyní prodělává dlouhodobou rehabilitaci. Celá rodina proto prožívá velmi smutné odloučení...

Mise nový domov - Rodina Miroslava Totha
aktualizováno 05.11.

Rodina Miroslava Totha

Miroslav Toth prožil ten nejhorší okamžik ve svém životě. V den svatby mu zemřela jeho milovaná snoubenka, která tady po sobě navíc zanechala tři krásné holčičky. Pomůže jim tým Mise nový domov začít nový život?

Mise nový domov - Rodina Němejcových
aktualizováno 29.10.

Rodina Němejcových

Šárka a její tři děti bydlí na malém prostoru, protože jejich táta kupoval tajně a na dluh vše, co uviděl. Otec je nyní pryč, ale ruina zůstala. Pomůže jim tým Mise nový domov začít nový život?

Rodina Hurtových
aktualizováno 05.12.

Rodina Hurtových

V osmém díle reality show Mise nový domov se divákům představí Petra Hurtová, která je upoutána na invalidní vozík.

Michal Žižka
aktualizováno 30.11.

Michal Žižka

V sedmém díle reality show Mise nový domov se divákům představí mladý a sympatický Michal Žižka (19). Tento rok mu zemřel otec, jediný člověk, kterého měl.

Rodina Jochýmkových
aktualizováno 21.11.

Rodina Jochýmkových

V šestém díle pořadu Mise nový domov se divákům představí Helena Jochýmková, která vychovává svá dvě vnoučata, protože se o ně ani jeden z rodičů nedokázal postarat.

Rodina Třískových
aktualizováno 10.11.

Rodina Třískových

V pátém díle reality show Mise nový domov se divákům představí Julián Tříska, který vychovává svého malého syna Matyáše, protože se o něj jeho matka nedokáže postarat.

Ivana Kučerová a Viki Petrová
aktualizováno 03.11.

Ivana Kučerová s dcerou Viki

Ve čtvrtém díle reality show Mise nový domov se divákům představí Ivana Kučerová a její dcera Viki Petrová, která je kvůli nešťastné autonehodě upoutána na invalidní vozík.

Rodina Sihelských
aktualizováno 27.10.

Rodina Sihelských

Ve třetím díle reality show Mise nový domov se divákům představí rodina Sihelských, složená z tatínka a jeho pěti dětí, o které se stará sám.

Lenka Hájková a Lukáš Valer
aktualizováno 24.10.

Lenka Hájková a Lukáš Valer

Ve druhém díle reality show Mise nový domov se diváci mohou těšit na Lukáše Valera (32) a Lenku Hájkovou (28), kteří se do svého nového domova přestěhovali teprve nedávno. Realitní kancelář však využila toho, že oba partneři mají problémy se zrakem, a prodala jim byt v hrozném stavu...

Čermákovi
aktualizováno 27.10.

Rodina Čermákových

V prvním díle pořadu Mise nový domov se představí Čermákovi. Diváci budou překvapeni, kdo v rodině převzal roli mámy a táty.