Před Misí třeli Novákovi bídu s nouzí. V životě rodiny došlo po natáčení k velkým změnám

Publikováno 20.11.2019


Moderátorka Tereza Pergnerová v tomto díle Mise nový domov prohlásila, že takovou bídu v oblíbeném pořadu ještě nezažila. A měla pravdu! Jana Nováková je statečná žena dlouhodobě zkoušená osudem. Kvůli vážným zdravotním komplikacím žije celá rodina pouze z Janina invalidního důchodu. Časy, kdy nebyla střecha nad hlavou či peníze na rohlíky pro děti, už jsou ale pryč. Do života rodiny vstoupila Mise nový domov a rozehnala negativní myšlenky Jany i tíživou finanční situaci celé rodiny.

Jana měla kromě bydlení problémy i s obrovskými dluhy za jídlo, léky a poplatky u doktora. Nároky exekutorů narůstaly každým dnem. I s touto situací Mise nový domov pomohla a Jana přirovnává svou situaci k pasti. Přiznává, že nebýt Mise a MM reality, nikdy by se z dluhů nedostala. 

Jana dnes žije v krásném bezbariérovém bytě. Splněným snem je pro ni především pokojíček pro dcery Karolínku a Kristýnku. Velký kus cesty má ale ještě před sebou. Pár měsíců po natáčení prozradila, co si teď nejvíce přeje. Odhalila i to, co dobrého si rodina společně uvařila poprvé v nové kuchyni. Podívejte se na video!

Ocitli jste se stejně jako Jana v dluhové pasti? Nevíte si rady s exekucemi? Ptejte se expertky na webu TN.cz, jak si s tím poradit.

Na celý 4. díl Mise nový domov se podívejte zde