Marie Čermáková z Mise nový domov o matce dětí: Moje dcera má takovou úchylku!

Aktualizováno 19.11.2017


Ve středeční premiérové Misi nový domov viděli diváci rodinu Čermákových. Prarodiče se ujali svých vnoučat poté, co je vlastní matka opustila. Babička Marie nyní řekla, že její dcera má úchylku!

Přehrát poslední díl

Marie Čermáková (68) a její manžel Jaroslav (68) žijí v malé obci Bolina kousek od Vlašimi v malém obecním bytě, kde vychovávají svá dvě vnoučata Anežku (11) a Jarouška (8).

Zdroj: Nova.cz


Manželé Čermákovi se svých vnoučat ujali poté, co je jejich máma Lenka opustila. Dlouhý čas o ně nejevila zájem, ozvala se jim teprve nedávno. Marie totiž zkusila Lenku kontaktovat, aby jí sdělila, že byli vybráni do pořadu Mise nový domov. „Dcera se nám ozvala," svěřila se Marie s tím, že už se s dětmi i viděla.
 


Prý ji děti navštěvují, ale zatím ne pravidelně. "Když má třeba volný víkend, tak si je vezme například v sobotu odpoledne a v neděli odpoledne je zase vrátí. Prostě podle možností. Hledají si nazpátek k sobě tu cestičku."

 

Nečekaný zvrat v rodině Čermákových z Mise nový domov!
Nečekaný zvrat v rodině Čermákových z Mise nový domov!


Marie navíc prozradila, v čem tkví Lenčin problém. "Má prostě takovou úchylku, je nestabilní k přítelům. Tam je ten problém. Nebo nevím, prostě pořád něco hledá. Teď má přítele, vypadá to dobře," vysvětlila.

 


Marie s Jaroslavem stále doufají, že se to všechno jednoho dne nějak urovná. "Než se ta důvěra obnoví, to není po dvou návštěvách," řekla Marie s tím, že s manželem doufají, že to přeci jen půjde...
 


Čeho teď děti využívají? Podívejte se na video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka si díky rodině Čermákových uvědomila zásadní chyby ve svém životě!
JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka si díky rodině Čermákových uvědomila zásadní chyby ve svém životě!

PŘED A PO: Proměna domku rodiny Čermákových pod drobnohledem. Konec sešlosti a start útulnosti!
PŘED A PO: Proměna domku rodiny Čermákových pod drobnohledem. Konec sešlosti a start útulnosti!