Veřejná sbírka pro nevidomé manžele Valerovy: Prozradili, na co vybrané peníze použijí!

Aktualizováno 25.11.2017


Díky pořadu Mise nový domov si mladý novomanželský pár splnil sen o bezpečném a útulném bydlení. To byla největší pomoc, kterou to ale skončit nemusí. Nadace Nova vyhlašuje veřejnou sbírku, zapojila se i firma M&M reality, připojte se také! A co si za vybrané peníze Lukáš s Lenkou pořídí? Přiznali.

Přehrát poslední díl

 

Manželé Valerovi bydlí ve vlastním bytě v Kladně. Lukáš odmalička nevidí a jeho manželka Lenka vidí pouze na jedno oko, a to velmi špatně. Mladému páru prodala ne zrovna korektní realitní kancelář nemovitost, která byla v katastrofálním stavu. Zneužila toho, že Lukáš s Lenkou jsou nevidomí!

Zdroj: Nova.cz


Usmálo se na ně štěstí, byli vybráni do projektu Mise nový domov, a díky němu konečně bydlí v pohodlně zrekonstruovaném bytě. Nadace Nova se rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku s variabilním symbolem pro každou rodinu jednotlivě, do které se zapojila i společnost M&M reality, aby tak společně s diváky mohli pomoci manželům Valerovým.

 

Daný variabilní symbol je pro tuto konkrétní rodinu využitelný vždy do odvysílání následujícího dílu pořadu Mise nový domov.
V případě, že Nadace Nova obdrží po tomto termínu pod daným symbolem další peněžité částky, budou takto získané finance v plném rozsahu využity za účelem dalších projektů Nadace Nova zaměřených na pomoc dětem.

 


Obdrženou finanční podporu chtějí Valerovi využít na zjednodušení svého života. Jelikož maji oba problémy se zrakem, za peníze ze sbírky by si pořídili počítač, osobní váhu i teploměr, a to všechno samozřejmě s hlasovým výstupem.Diváci mají nyní možnost se do sbírky zapojit, a to tím, že přispějí jakoukoliv finanční částkou na transparentní účet:


ČÍSLO ÚČTU: 4228732329/0800
VARIABILNÍ SYMBOL: 0311


Děkujeme!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lukáš a Lenka z Mise nový domov přišli PO NATÁČENÍ s nečekanou zprávou: Promluvili o miminku!
Lukáš a Lenka z Mise nový domov přišli PO NATÁČENÍ s nečekanou zprávou: Promluvili o miminku!

JAK TO VIDÍ TEREZA? Několik dní s nevidomým Lukášem Terezu změnilo. Co všechno si uvědomila?
JAK TO VIDÍ TEREZA? Několik dní s nevidomým Lukášem Terezu změnilo. Co všechno si uvědomila?

Sbírka pro rodinu Čermákových ukončena: Kolik se vybralo? Částka vás zaskočí
Sbírka pro rodinu Čermákových ukončena: Kolik se vybralo? Částka vás zaskočí

PŘED A PO: Proměna bytu pro nevidomý pár nebyla jednoduchá! Myslet se musí i na to, co by vás nenapadlo
PŘED A PO: Proměna bytu pro nevidomý pár nebyla jednoduchá! Myslet se musí i na to, co by vás nenapadlo