ŽIVOT PO: Ivana z Mise nový domov promluvila o stavu své dcery! Bude někdy úplně v pořádku?

Aktualizováno 08.12.2017


Ivana Kučerová vychovává svou dceru Viki, která byla po těžké autonehodě upoutána na invalidní vozík. Tým pořadu Mise nový domov jí proto během natáčení zajistil léčbu na specializovaném pracovišti v Klimkovicích. Maminka malé Viki nyní promluvila o tom, jak se její stav po náročné rehabilitaci změnil a jestli bude její dcera někdy úplně v pořádku.

 

Přehrát poslední díl

Viki byla podle maminky vždy velmi milá, hodná a pohyblivá, což se ale změnilo v den, kdy si dívku vzal její otec na služební cestu, při které se nabourali. Viki byla velmi těžce zraněna a tuto nehodu málem nepřežila. Její stav se nakonec zlepšil, ale dodnes má trvalé následky. Trpí totiž špatnou funkcí celé levé strany těla a kromě toho má kvůli zranění i lehkou mentální retardaci.

Veřejná sbírka pro Ivanu Kučerovou a její dceru Viki: Na co vybrané peníze použijí? Tato pomoc má smysl!
Veřejná sbírka pro Ivanu Kučerovou a její dceru Viki: Na co vybrané peníze použijí? Tato pomoc má smysl!

Tým Mise nový domov chtěl mladé slečně samozřejmě pomoci, a proto jí domluvil léčbu na specializovaném pracovišti v Klimkovicích, kde si prošla opravdu náročnou rehabilitací, která měla velmi pozitivní efekt. „Ta léčba měla svoji váhu a já jsem za ni ohromně vděčná z mnoha důvodů,“ prozradila maminka Ivana s tím, že by byla moc ráda, kdyby se na tuto léčbu mohly vrátit.

 

Viki udělala díky rehabilitaci opravdu velké pokroky. Otázkou ale zůstává, jestli bude někdy úplně v pořádku. „Podle mého názoru naprosto v pořádku asi nikdy nebude, protože ten úraz byl tak vážný, že je tam i lehká mentální retardace, dodala Ivana,“ která věří, že se stav její dcery bude i nadále zlepšovat. Více ve videu!

 


Na další premiérový díl reality show Mise nový domov se můžete podívat opět ve středu 15. 11. od 20:20 na TV Nova.NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka popsala náročnou rehabilitaci malé Viki. Poznamenala i členy štábu! Neuvěříte, co se stalo
JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka popsala náročnou rehabilitaci malé Viki. Poznamenala i členy štábu! Neuvěříte, co se stalo

PŘED A PO: Díky rekonstrukci se Ivaně a její dceři splnil sen. Proměna bytu krok za krokem
PŘED A PO: Díky rekonstrukci se Ivaně a její dceři splnil sen. Proměna bytu krok za krokem

ODHALENÍ: Ivana z Mise nový domov přiznala další děti!
ODHALENÍ: Ivana z Mise nový domov přiznala další děti!