Veřejná sbírka pro Ivanu Kučerovou z Mise nový domov ukončena: Kolik peněz poslali diváci její dceři?

Aktualizováno 15.12.2017

Ivana Kučerová a Viki Petrová - sbírka
Zdroj: TV Nova

Viki Petrová po nehodě trpí špatnou funkcí celé levé strany těla a kromě toho má i lehkou mentální retardaci. Vybranou částku by proto její maminka použila na rehabilitace své dcery. Kolik peněz se pro tuto rodinu podařilo díky Misi nový domov vybrat?

Přehrát poslední díl

Ve čtvrtém díle reality show Mise nový domov se divákům představila Ivana Kučerová a její dcera Viki Petrová, která má kvůli nešťastné autonehodě velké zdravotní problémy. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš se svým týmem se proto rozhodli této rodině pomoci a ulehčit tak život mamince, která musí být své dceři k dispozici 24 hodin denně. Dokonce zařídili malé Viki rehabilitace na specializovaném pracovišti v Klimkovicích, čímž ale pomoc rozhodně neskončila.

VIDEO: Ivana z Mise nový domov prozradila, proč ji dcera po natáčení vyhodila z pokoje!
VIDEO: Ivana z Mise nový domov prozradila, proč ji dcera po natáčení vyhodila z pokoje!

Nadace Nova se totiž rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku se specifickým variabilním symbolem, do které se zapojila i firma M&M reality. Obdrženou finanční podporu chce Ivana Kučerová využít na rehabilitaci své dcery, protože už mají zarezervovaný další termín léčby v Klimkovicích.

Sbírka byla uzavřena a na finanční konto se specifickým symbolem přišlo 15 900 Kč. Nadace Nova ve spolupráci s firmou M&M reality rodině přispěje dalších 20 000 Kč. Finální částka je tedy 35 900 Kč.

 

 NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka popsala náročnou rehabilitaci malé Viki. Poznamenala i členy štábu! Neuvěříte, co se stalo
JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka popsala náročnou rehabilitaci malé Viki. Poznamenala i členy štábu! Neuvěříte, co se stalo

Ochrnutá Viki z Mise nový domov: Prozradila, co jí přivezl její otec. Co k němu dnes cítí?
Ochrnutá Viki z Mise nový domov: Prozradila, co jí přivezl její otec. Co k němu dnes cítí?

ŽIVOT PO: Ivana z Mise nový domov promluvila o stavu své dcery! Bude někdy úplně v pořádku?
ŽIVOT PO: Ivana z Mise nový domov promluvila o stavu své dcery! Bude někdy úplně v pořádku?


Velký návrat: V rodině Tomáše přibyl nový člen!