Nehoda po natáčení! Proč musela Tereza za Jochýmkovými?

Aktualizováno 22.12.2017


Jak natáčení šestého dílu Mise nový domov vnímala Tereza Pergnerová? Moderátorka musela nutně zajet za rodinou Jochýmkových. Co se stalo?

Přehrát poslední díl

Helena Jochýmková má v pěstounské péči svá dvě dospívající vnoučata Gabriela a Ráchel. Rodiče se o ně nedokázali postarat, a tak se jich starostlivá babička ujala. Oba jsou jí za to nesmírně vděční.

 


Ráchel jí díky pořadu Mise nový domov chtěla poděkovat, a k tomu jí pomohla Tereza Pergnerová, díky které se obě dostaly do Televize Nova. Tam si mohly zkusit roli moderátorek, které předčítají zprávy. Na čtecím zařízení se babičce zobrazoval text, který pro ni Ráchel sepsala.

 

Tereza Pergnerová řekla, že Helena vůbec nevěděla, že je ten text určený přímo jí. –Ona ta slova vůbec nevztahovala na sebe. To bylo to poslední, co by ji napadalo. Ona na sebe myslí až na posledním místě,“ popsala situaci moderátorka.

 

Rodina Jochýmkových Tereze přirostla k srdci, a tak se moderátorka pokusila Heleně zavolat a zeptat se, jak se jim daří. Babička byla z hovoru nadšená, ale svěřila se, že se jí v kuchyni přihodila našťastná věc. Rozbila se jí varná deska, na kterou spadl hrníček. 

 

Tereza neváhala ani chvíli a sbíbila babičce, že jí novou desku obstará a osobně ji přiveze. Jak cele setkání dopadlo? Podívejte se na video!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka se setkala s matkou Matyáše! Juliána. Produkční se bála o její život!
JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka se setkala s matkou Matyáše! Juliána. Produkční se bála o její život!

JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka popsala náročnou rehabilitaci malé Viki. Poznamenala i členy štábu! Neuvěříte, co se stalo
JAK TO VIDÍ TEREZA? Moderátorka popsala náročnou rehabilitaci malé Viki. Poznamenala i členy štábu! Neuvěříte, co se stalo

JAK TO VIDÍ TEREZA? Rozpovídala se o životě bez chlapa!
JAK TO VIDÍ TEREZA? Rozpovídala se o životě bez chlapa!