Veřejná sbírka pro Petru Hurtovou z Mise nový domov: Pomozte mamince na invalidním vozíku i vy!

Aktualizováno 05.01.2018

Mise nový domov_Petra Hurtová
Zdroj: Nova.cz

Petra Hurtová (32) trpí zvýšenou lámavostí kostí a je upoutána na invalidní vozík. V bytě, který ještě donedávna nebyl bezbariérový, vychovávala osmiletého syna Viktora. Tým Mise nový domov se jim rozhodl pomoci a vytvořil jim praktický bezbariérový domov! Nyní rodině můžete pomoci i vy.

Přehrát poslední díl

V osmém díle reality show Mise nový domov se divákům představila Petra Hurtová se svým synem Viktorem. Oba žijí v bytě v České Lípě. Petra trpí vzácnou nemocí - zvýšenou lámavostí kostí. Za svůj život už měla neuvěřitelných 60 zlomenin.

 

Statečná Petra usiluje o to, aby byla co nejlepší maminkou a pro svého syna se snaží dělat maximum. Nelehkou situaci jim ale ještě donedávna ztěžoval byt, který nebyl bezbariérový. Tým Mise nový domov se tedy rozhodl, že jim životní situaci ulehčí a byt jim předělá. Rekonstrukce nebyla vůbec snadná, ale nakonec se povedla.

Tím ale pomoc rodině nekončí! Nadace nova se totiž rozhodla vyhlásit veřejnou sbírku s variabilním symbolem, do které se zapojila i společnost M&M reality, aby tak společně s diváky mohli pomoci této rodině i po skončení pořadu.

 


Daný variabilní symbol bude pro tuto rodinu využitelný do středy 13. 12. 2017 do půlnoci. V případě, že Nadace Nova obdrží po tomto termínu pod daným symbolem další peněžité částky, budou takto získané finance v plném rozsahu využity za účelem podpory dalších projektů Nadace Nova zaměřených na pomoc dětem.
 

Diváci mají nyní možnost se do sbírky zapojit, a to tím, že přispějí jakoukoliv finanční částkou na transparentní účet:
 

ČÍSLO ÚČTU: 4228732329/0800
VARIABILNÍ SYMBOL: 0313

Pomozte také!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Veřejná sbírka pro rodinu Jochýmkových ukončena: Kolik peněz se vybralo na splnění dívčího snu?
Veřejná sbírka pro rodinu Jochýmkových ukončena: Kolik peněz se vybralo na splnění dívčího snu?

Veřejná sbírka pro Juliána Třísku a jeho syna ukončena: Kolik peněz diváci poslali?
Veřejná sbírka pro Juliána Třísku a jeho syna ukončena: Kolik peněz diváci poslali?


Velký návrat: V rodině Tomáše přibyl nový člen!