Děti bez rodičů, život na vozíku, hlad a bída: Který příběh z 1. řady Mise nový domov vás oslovil nejvíce?

Aktualizováno 06.01.2018

Mise nový domov_anketa
Zdroj: Nova.cz

Osm týdnů uběhlo jako voda a první série reality show Mise nový domov je u konce. O dojemné příběhy plné emocí a překvapivé okamžiky rozhodně nebyla nouze. Který příběh vás vzal za srdce nejvíce?

Přehrát poslední díl

Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhali v pořadu Mise nový domov rodinám v těžkých životních situacích. Jejich cílem bylo postarat se o rekonstrukci bytu a spolu se speciálními hosty dodat lidem, kteří to potřebovali, nový životní elán.


V prvním díle pořadu Mise nový domov se představili Čermákovi, kteří žijí v malé vesničce Bolina nedaleko Vlašimi. Roli mámy a táty dvou dětí zde převzali babička s dědou. Nedokázali si představit, že by jejich vnoučata vyrůstala v dětském domově, a tak si je vzali do své péče.

Zdroj: Nova.cz


Hlavními hrdiny druhého dílu byli Lenka a Lukáš Valerovi, nevidomý pár z Kladna. Lukáš je od narození nevidomý, jeho manželka vidí pouze na pravé oko, a to jen z 20 %. Manželé, kteří žijí v Kladně, naletěli realitní kanceláři, která využila jejich zdravotního handicapu a prodala jim byt v dezolátním stavu. Dvojice se však během natáčení dočkala milého překvapení, kromě nádherné rekonstrukce jim Tereza Pergnerová zorganizovala i romantickou svatbu.

Zdroj: Nova.cz


Ve třetím díle mohli diváci vidět rodinu Sihelských z Lukavce. Tatínek Ján vychovává pět dětí, které získal do své péče. S manželkou se rozvádí, protože prý rodinu zatěžuje stále dokola svými dluhy. I když je na všechno sám, pro své ratolesti se snaží udělat vše, co může.

Zdroj: TV Nova


Ve čtvrtém díle se představila Ivana Kučerová se svou dcerou Viki. Obě bydlí v obci Brloh nedaleko Loun a v životě to rozhodně neměly jednoduché. Nezletilá dívenka je po těžké autonehodě upoutána na invadlidní vozík a její maminka se o ni musí starat 24 hodin denně.

 

Zdroj: TV Nova


V pátém díle se ukázal Julián Tříska se svým čtyřletým synem Matyášem, se kterým žije ve městě Kopidlno. Matka malého chlapečka je prý drogově závislá a o svého syna se nedokázala postarat. Julián, který měl v minulosti sám problém s drogami a alkoholem, sebral všechny síly a rozhodl se s Matyášem začít nový život.

Zdroj: TV Nova


V šestém díle se představila rodina Jochýmkových z Bukovce nedaleko polských hranic. Helena začala vychovávat svá dvě vnoučata ve chvíli, kdy se o ně vlastní rodiče nedokázali postarat. Milující babička nechtěla, aby její vnoučata skončila v dětském domově, a tak si je vzala do pěstounské péče.

Zdroj: Nova.cz


Hrdinou sedmého dílu byl teprve devatenáctiletý Michal Žižka z Přerova nad Labem. Michal vyrůstal pouze se svým otcem,který mu letos bohužel zemřel a chlapec zůstal na všechno sám...

 

Zdroj: TV Nova


V posledním díle se ukázala statečná Petra Hurtová, která se svým synem Viktorem žije v České Lípě. Petra trpí zvýšenou lámavostí kostí, kvůli které je upoutána na invalidní vozík. I přes špatnou pohyblivost to však nikdy nevzdala a snaží se být pro svého syna skvělou mámou.

Zdroj: TV Nova

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CHUDÁK KLUK! Velké tajemství Michala z Mise nový domov je venku: Dlouhá léta se o tom styděl mluvit
CHUDÁK KLUK! Velké tajemství Michala z Mise nový domov je venku: Dlouhá léta se o tom styděl mluvit

Nehoda po natáčení! Proč musela Tereza za Jochýmkovými?
Nehoda po natáčení! Proč musela Tereza za Jochýmkovými?

Hodně temná zpověď Juliána z Mise nový domov: Popsal, co s ním dělaly drogy. To nechcete!
Hodně temná zpověď Juliána z Mise nový domov: Popsal, co s ním dělaly drogy. To nechcete!


Drama na stavbě: Terezin křik Pepína nepříjemně vyděsí