VIDEO: Herci, zpěváci i sportovci v Misi nový domov! Které známé osobnosti pomohly rodinám v těžkých životních situacích?

Aktualizováno 13.01.2018


V pořadu Mise nový domov se rozhodly podat pomocnou ruku i známé osobnosti! Co všechno pro účastníky pořadu udělaly?

Přehrát poslední díl

Rodina Čermákových má velmi ráda tenis, a proto pro ni Tereza Pergnerová zorganizovala setkání s tenistkou Nikol Vajdišovou, která si s nimi dokonce i jejich oblíbený sport zahrála. Velkou radost jim také dopřála světová jednička v ženské čtyřhře Jana Novotná, která se s rodinou nemohla setkat osobně, ale nahrála jim krásný vzkaz a na konci pořadu poslala po moderátorce i nádherný dárek. Čermákovy přišel potěšit i herec Vojta Kotek, který vzal dědečka s vnukem na ryby.

VIDEO: Slzy štěstí, bolesti i rozzářené dětské oči! Připomeňte si ty nejdojemnější okamžiky z Mise nový domov
VIDEO: Slzy štěstí, bolesti i rozzářené dětské oči! Připomeňte si ty nejdojemnější okamžiky z Mise nový domov

Ivaně Kučerové a její dceři Viki vykouzlil úsměv na rtech oblíbený zpěvák Richard Krajčo, který si pro obě připravil soukromý koncert. Rodina Jochýmkových se naopak podívala do televize Nova, kde je provedla moderátorka Kristina Kloubková, která babičce i její vnučce Rachel ukázala studio Televizních novin. Poté je navíc Jakub Kohák vzal na natáčení show Tvoje tvář má známý hlas, což si obě dvě velmi užily.

Zdroj: Nova.cz

Michalu Žižkovi splnil sen mistr světa ve fourcrossu Tomáš Slavík, který si pro něj připravil opravdu velkolepý a adrenalinový zážítek. Chlapci přišly pomoci s rekonstrukcí i moderátorky pořadu Snidaně s Novou – Ema KlementováIveta Kořínková.


Petra Hurtová se setkala se zlatým olympionikem v moderním pětiboji Davidem Svobodou, který si s maminkou na vozíku dal dokonce závod na handbiku, který Petra vyhrála. Jejímu synovi udělal radost naopak Milan Peroutka, který malého chlapce naučil natáčet videa, protože se chce stát youtuberem.

Zdroj: Nova.cz

Všem známým tvářím patří velké DÍKY! To si ale samozřejmě zaslouží i všichni sousedé, rodinní příslušníci a všichni lidé, kteří rodinám pomohli.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Famózní proměny domů a bytů v Misi nový domov! Která se vám líbila nejvíce? HLASUJTE
Famózní proměny domů a bytů v Misi nový domov! Která se vám líbila nejvíce? HLASUJTE

VÝSLEDKY SOUTĚŽE pořadu Mise nový domov: Kdo obdrží stylovou sadu nářadí? Tady jsou výherci!
VÝSLEDKY SOUTĚŽE pořadu Mise nový domov: Kdo obdrží stylovou sadu nářadí? Tady jsou výherci!

Děti bez rodičů, život na vozíku, hlad a bída: Který příběh z 1. řady Mise nový domov vás oslovil nejvíce?
Děti bez rodičů, život na vozíku, hlad a bída: Který příběh z 1. řady Mise nový domov vás oslovil nejvíce?