Ján Sihelský z Mise nový domov: Na vánoční přípravy je úplně sám! Jaký budou mít jeho děti Štědrý den?

Aktualizováno 19.01.2018

Ján Sihelský_Vánoce
Zdroj: TV Nova

Ján Sihelský (38) bydlí v Lukavci nedaleko Pacova, kde se v obecním bytě stará o svých pět dětí. I když je na výchovu úplně sám, pro své ratolesti se snaží dělat maximum. Jaké pro ně chystá Vánoce, jeden z nejkrásnějších svátků v roce?

Přehrát poslední díl


Ján Sihelský je zodpovědný otec a stará se o pět dětí. Ty získal do své péče poté, co se rozešel se svou manželkou, se kterou se v současné době rozvádí. Aby uživil rodinu, poctivě chodí do práce a snaží se ušetřit každou korunu.

Zdroj: TV Nova
 
Svým dětem touží vytvořit krásné Vánoce a přípravy už jsou v plném proudu. "Stromeček zdobíme týden před Štědrým dnem," poodhalil rodinou tradici Ján.Na Štědrý den, 24.12., se poté všichni sejdou u štědrovečerního stolu. "Večeřet budeme společně. Jíme salát a řízky nebo rybu," prozradil Ján. "Peču já," řekl s tím, že se u jídla nikdy nezapomenou pomodlit. Děti pak prý odejdou do pokoje, kde budou čekat, zda jim i letos Ježíšek nadělí nějaké ty dárečky.

Po Štědrém dnu už nic extra neplánují. "Přes svátky budeme doma," dodal spokojený Ján, kterému projekt Mise nový domov ulehčil život. Televize Nova chce pomáhat dál! Jste sami nebo víte o někom ve vašem okolí, kdo se nachází v tíživé životní situaci? Přihlaste sebe, nebo ty, kteří to potřebují, na stránkách www.nadacenova.cz přes TENTO formulář.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Láska, tragédie i odhodlání: Připomeňte si osudy lidí, kterým Mise nový domov změnila život! VIDEO
Láska, tragédie i odhodlání: Připomeňte si osudy lidí, kterým Mise nový domov změnila život! VIDEO

VIDEO: Herci, zpěváci i sportovci v Misi nový domov! Které známé osobnosti pomohly rodinám v těžkých životních situacích?
VIDEO: Herci, zpěváci i sportovci v Misi nový domov! Které známé osobnosti pomohly rodinám v těžkých životních situacích?

VIDEO: Slzy štěstí, bolesti i rozzářené dětské oči! Připomeňte si ty nejdojemnější okamžiky z Mise nový domov
VIDEO: Slzy štěstí, bolesti i rozzářené dětské oči! Připomeňte si ty nejdojemnější okamžiky z Mise nový domov


Drama na stavbě: Terezin křik Pepína nepříjemně vyděsí