Ivana Kučerová z Mise nový domov: Silvestra s dcerou neslaví! Má k tomu vážný důvod

Aktualizováno 21.01.2018

Ivana Kučerová a Viki_Silvestr
Zdroj: tn.cz / TV Nova

Ivana Kučerová žije se svou třináctiletou dcerou Viki, která po vážné autonehodě skončila na invalidním vozíku. Letos se jí snažila udělat kouzelné Vánoce, a to ve zcela zrekonstruovaném domku. Silvestra spolu ale slavit nebudou...

Přehrát poslední díl

Když bylo Viktorce devět let, odjela s tátou na služební cestu, bohužel havarovali a dívenka skončila na invalidním vozíku. Od té doby se ale její zdravotní stav naštěstí zlepšil, přispělo k tomu i několik rehabilitací a dívenka se nyní snaží znovu chodit.

 

Zdroj: TV Nova


Štědrý den strávila Viktorka se svou maminkou a už před Vánoci se těšily na tu pravou atmosféru: „Máme rády pohádky a pěkné filmy. Pohádky jsou základ,“ prozradila Ivana. Silvestra ale slavit nikterak nebudou.

 


„Na Silvestra jsme většinou doma, protože nejsme takové, že bychom někde vyloženě slavily,“ svěřila se Ivana. Navíc k tomu mají pochopitelný důvod. „Máme doma zvířátka, máme doma pejsky, o které se musíme postarat a trošičku se o ně bojíme. Takže nějaké střílení, to není nic pro nás,“ dodala.
 


Televize Nova chce pomáhat dál! Jste sami nebo víte o někom ve vašem okolí, kdo se nachází v tíživé životní situaci? Přihlaste sebe, nebo ty, kteří to potřebují, na stránkách www.nadacenova.cz přes TENTO formulář.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ján Sihelský z Mise nový domov: Na vánoční přípravy je úplně sám! Jaký budou mít jeho děti Štědrý den?
Ján Sihelský z Mise nový domov: Na vánoční přípravy je úplně sám! Jaký budou mít jeho děti Štědrý den?

Marie Čermáková z Mise nový domov promluvila o rodinné tradici: Slaví troje Vánoce!
Marie Čermáková z Mise nový domov promluvila o rodinné tradici: Slaví troje Vánoce!


Velký návrat: V rodině Tomáše přibyl nový člen!