VIDEO PO ROCE: Michal Žižka z Mise nový domov musel zásadně přehodnotit svůj život. Co mu chybí?

Aktualizováno 28.07.2018


Michal Žižka neměl jednoduché dětství. Tým Mise nový domov mu proto podal pomocnou ruku a pomohl mu začít nový život. Jak se mu daří rok po natáčení?

Přehrát poslední díl

Michal Žižka vyrůstal celý život jen se svým tátou. Po jeho smrti proto zůstal úplně sám v totálně zdevastovaném domě, který se musel od základů až po střechu zrekonstruovat. Tohoto úkolu se ujal tým Mise nový domov, který tak pomohl mladému muži začít úplně nový život.

Zdroj: Nova.cz

Jak se mu daří dnes? „Změnila se hromada věcí a hromada věcí je pořád stejná. Přišel jsem na to, že je to opravdu velká zodpovědnost za ten barák. Není to taková sranda, jak jsem to viděl na začátku,“ prozradil Michal s tím, že už jede zkrátka sám za sebe.

Michal je velmi milý kluk, který se snaží o svůj nový domov opravdu pečovat. Chodí proto poctivě do práce a nemá tudíž čas na pokračování ve studiu. Kdyby ale mohl, chtěl by se do školy opět vrátit. Jaký obor by ho lákal? Na to se podívejte ve videu!

 

Pokud znáte někoho, komu by lepší bydlení usnadnilo život, nebo se snad vy sami nacházíte v nesnázích, přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Herci, zpěváci i sportovci v Misi nový domov! Které známé osobnosti pomohly rodinám v těžkých životních situacích?
VIDEO: Herci, zpěváci i sportovci v Misi nový domov! Které známé osobnosti pomohly rodinám v těžkých životních situacích?

Famózní proměny domů a bytů v Misi nový domov! Která se vám líbila nejvíce? HLASUJTE
Famózní proměny domů a bytů v Misi nový domov! Která se vám líbila nejvíce? HLASUJTE

VIDEO: Slzy štěstí, bolesti i rozzářené dětské oči! Připomeňte si ty nejdojemnější okamžiky z Mise nový domov
VIDEO: Slzy štěstí, bolesti i rozzářené dětské oči! Připomeňte si ty nejdojemnější okamžiky z Mise nový domov