VIDEO: Manželé Valerovi z Mise nový domov promluvili o miminku! Vybrali pro něj krásné jméno

Aktualizováno 29.07.2018


Manželé Valerovi, kteří se zúčastnili pořadu Mise nový domov, promluvili o svém vytouženém miminku. Jaké pro něj vybrali jméno?

Přehrát poslední díl

Z Lukáše Valera a Lenky Hájkové se díky pořadu Mise nový domov stali manželé, kteří jsou do sebe stále velmi zamilovaní. Po natáčení se dokonce svěřili s tím, že by se nebránili společnému potomkovi. „Až to přijde, tak to přijde. Zatím to ale nepřišlo. My na to na jednu stranu nespěcháme a na druhou stranu to zase moc chceme, takže uvidíme,“ řekla Lenka, která už pro své potenciální děti vybraná i jména.

Zdroj: TV Nova

„Kdyby to byla holka, tak bych chtěla Lucii a kdyby to byl kluk, tak bych nebyla vůbec proti jménu Lukáš,“ prozradila. Se jménem pro holčičku souhlasil také její manžel, ovšem o jménu pro chlapce si ještě budou muset promluvit. Oba dva se však shodli na tom, že to bude rozhodně české jméno. Co dalšího partneři prozradili? Na to se podívejte ve videu!

Pokud znáte někoho, komu by lepší bydlení usnadnilo život, nebo se snad vy sami nacházíte v nesnázích, přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

PO 1 ROCE: Jak se Valerovým z Mise nový domov změnil život? Lenka i Lukáš znovu před kamerou
PO 1 ROCE: Jak se Valerovým z Mise nový domov změnil život? Lenka i Lukáš znovu před kamerou

Pohádkové líbánky nevidomých manželů Valerových z Mise nový domov. VIDEO
Pohádkové líbánky nevidomých manželů Valerových z Mise nový domov. VIDEO

VIDEO: Michala z Mise nový domov po vysílání kontaktovala rodina matky. Vše je prý lež!
VIDEO: Michala z Mise nový domov po vysílání kontaktovala rodina matky. Vše je prý lež!