VIDEO: Pravda o zdravotním stavu Viki z Mise nový domov. Za rok došlo k obrovské změně!

Aktualizováno 18.08.2018


Ivana Kučerová si prošla opravdu nelehkou životní zkouškou. Její dcera zůstala po těžké autonehodě na invalidním vozíku. Tým pořadu Mise nový domov se snažil tuto skutečnost změnit, a tak dívenku poslal na specializovanou léčbu. Jak je na tom Viki dnes?

Přehrát poslední díl

Ivana Kučerová a její dcera Viki, které se zúčastnily pořadu Mise nový domov, nemají vůbec lehký osud. Holčička kvůli těžké autonehodě skončila na invalidním vozíku, což se Tereza Pergnerová společně se svým týmem rozhodla změnit. Chtěla této rodině v těžké životní situaci pomoci a kromě rekonstrukce bytu zařídila pro Viki pobyt na specializovaném pracovišti v Klimkovicích. Zde si Viki prošla velmi náročnou léčbou. 

Zdroj: TV Nova

„Do Klimkovic se vracíme, nejenže jsme tam byly letos na jaře, ale už máme zajištěný pobyt i na příští jaro,“ prozradila spokojená maminka, která přiznává, že její dceři tyto terapie velmi pomáhají. „Větší pokroky vidím hlavně v její psychice. Myslím si, že trochu lépe chodí, ta ručička ale bohužel spí. To ale neznamená, že se to do budoucna nemůže změnit. Úplně v pořádku ovšem nikdy nebude, protože prodělala těžký úraz hlavy s trvalými následky a ani lékaři neřeknou, kam to až půjde,“ dodala Ivana Kučerová.

 

Co dalšího maminka dospívající Viki prozradila? Na to se podívejte ve videu!

Pokud znáte někoho, komu by lepší bydlení usnadnilo život, nebo se snad vy sami nacházíte v nesnázích, přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Manželé Valerovi z Mise nový domov promluvili o miminku! Vybrali pro něj krásné jméno
VIDEO: Manželé Valerovi z Mise nový domov promluvili o miminku! Vybrali pro něj krásné jméno

FOTO: Michal Žižka z Mise nový domov ukázal svou přítelkyni. Není to žádná tuctovka!
FOTO: Michal Žižka z Mise nový domov ukázal svou přítelkyni. Není to žádná tuctovka!