DOJME VÁS: Viki z Mise nový domov nepřestává doufat. Už třičtvrtě roku čeká na splnění svého snu

Aktualizováno 18.08.2018


Dospívající Viki z Mise nový domov má velký sen, který by jí maminka moc ráda splnila. Obě dvě si ale budou muset počkat...

Přehrát poslední díl

Tereza Pergnerová se svým týmem z Mise nový domov zařídila Viki, která skončila po těžké autonehodě na vozíku, pobyt ve specializovaném pracovišti v Klimkovicích, kde si prošla velmi náročnou léčbou. Tam se Viki setkala s asistenčními psy, do kterých se natolik zamilovala, že by si přála mít jednoho doma. Maminka s dcerou si tedy o pejska zažádaly a samy nevědí, kdy se z jeho přítomnosti budou radovat.  

Zdroj: TV Nova

„Viki strašně chce zlatého retrívra, i když jsme byly upozorněné, že to může chvilku trvat. Už tři čtvrtě roku čekáme a třeba budeme čekat další dva roky. Viki bude ale o to starší, rozumnější a bude mít více zodpovědnosti,“ prozradila Ivana Kučerová, která se na nového člena rodiny také moc těší.

Nyní se však obě dvě připravují na úžasné prázdniny, které si chtějí velmi užít. Co všechno plánují na léto? To se dozvíte ve videu!

 

Pokud znáte někoho, komu by lepší bydlení usnadnilo život, nebo se snad vy sami nacházíte v nesnázích, přihlaste se do nové řady pořadu Mise nový domov ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Pravda o zdravotním stavu Viki z Mise nový domov. Za rok došlo k obrovské změně!
VIDEO: Pravda o zdravotním stavu Viki z Mise nový domov. Za rok došlo k obrovské změně!

VIDEO: Manželé Valerovi z Mise nový domov promluvili o miminku! Vybrali pro něj krásné jméno
VIDEO: Manželé Valerovi z Mise nový domov promluvili o miminku! Vybrali pro něj krásné jméno

FOTO: Michal Žižka z Mise nový domov ukázal svou přítelkyni. Není to žádná tuctovka!
FOTO: Michal Žižka z Mise nový domov ukázal svou přítelkyni. Není to žádná tuctovka!