Velká změna ve vztahu Šárky a Romana z Mise: Jak to mají s financemi?

Aktualizováno 01.12.2018


Šárka a její tři děti, které mohli diváci vidět v premiérovém díle pořadu Mise nový domov, si prošli opravdu nelehkým obdobím, za které mohl hlavně otec této rodiny. Jak se změnily po natáčení jejich vztahy?

Šárka Němejcová a její tři děti – Klára, Libor a Maruška – žili na miniaturním prostoru v naprosto zdevastovaném domě, protože je jejich táta Roman zadlužil a poté navíc opustil. Během rekonstrukce se však objevil, a dokonce chtěl týmu Mise nový domov pomoci. Změnilo to něco na jejich vztahu?

Zdroj: TV Nova

„My jsme se pro sebe narodili, my k sobě patříme a máme se oba dva navzájem rádi, což o sobě víme. My jsme si kdysi i řekli, že jsme jako Romeo a Julie - mají se rádi, ale nemůžou být spolu. Ono to tak u nás prostě je, ale my jsme se přes to už přenesli a zvítězil ten rozum,“ prozradila maminka Šárka s tím, že se zkrátka shodli na tom, že děti potřebují klid, který v jejich domácnosti nebyl.

Zdroj: TV Nova

Roman je ale podle Šárky velmi svědomitý otec, který se o své děti stará, jak nejlépe umí. Po finanční stránce pro ně prý dělá hodně. Bohužel je ale nebere na výlety, protože na to nemá moc času. Většinou je totiž v práci a navíc má i přítelkyni. Co dalšího Šárka o vztahu s Romanem prozradila a v čem mezi nimi nastala po natáčení Mise nový domov největší změna? To a mnohem více se dozvíte v rozhovoru!

 

Druhý díl nové řady reality show Mise nový domov můžete sledovat již ve středu 7. listopadu od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Manželé Valerovi z Mise nový domov promluvili o miminku! Vybrali pro něj krásné jméno
VIDEO: Manželé Valerovi z Mise nový domov promluvili o miminku! Vybrali pro něj krásné jméno

VIDEO: Pravda o zdravotním stavu Viki z Mise nový domov. Za rok došlo k obrovské změně!
VIDEO: Pravda o zdravotním stavu Viki z Mise nový domov. Za rok došlo k obrovské změně!

VIDEO: Michala z Mise nový domov po vysílání kontaktovala rodina matky. Vše je prý lež!
VIDEO: Michala z Mise nový domov po vysílání kontaktovala rodina matky. Vše je prý lež!