VIDEO: Holčičky z Mise promluvily o tom, jak moc jim chybí tatínek. Tato slova se poslouchají těžko

Aktualizováno 13.12.2018


Rodina Lidických prožívá jedno z nejtěžších období v životě. Tatínek totiž ze dne na den ochrnul, a proto musí být na specializovaném pracovišti, které je bohužel daleko od domova. Jak celou situaci vnímají jeho dvě malé dcerky?

Kdyi šťastnou a spokojenou rodinu Lidických, kterou diváci uvidí ve třetím díle nové řady Mise nový domov, zasáhla tragédie. Tatínek totiž ze dne na den ochrnul a vyšetření odhalilo vážné onemocnění míchy, takže bylo nutné nasadit okamžitou léčbu, aby se stav ještě více nezhoršil. Milovaný Laďa byl proto odvezen do specializovaného centra a nyní prodělává dlouhodobou rehabilitaci daleko od domova.

Zdroj: TV Nova

Dlouhé odloučení je samozřejmě pro oba manžele velmi těžké. Tuto situaci však nesou špatně i jejich dvě krásné dcerky. „Já bych si přála, aby jsem měla kouzelnou hůlku a vyčarovala bych zdravého tátu. Ne s bolavými nožičkami, ale zdravými nožičkami,“ prozradila své přání čtyřletá Barunka. Stejně smutná je z tátovy nemoci i starší Alžbětka. „Maminka mi to řekla a já jsem se rozbrečela. Bylo mi ho moc líto a taky jsem o něj měla strach,“ svěřila se.

Zdroj: TV Nova

Laďův stav se sice malinko zlepšil, stále je však v léčebně, která je od jeho domova vzdálená 170 kilometrů. Není tedy jasné, jestli se bude společně se svou rodinou účastnit předávání nově zrekonstruovaného domu. O tom totiž musí rozhodnout lékaři. Jak to nakonec dopadne?

 

To se dozvíte ve třetí epizodě pořadu Mise nový domov, kterou můžete sledovat již ve středu 14. listopadu od 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

BOLESTIVÁ ZPOVĚĎ: Promluvila o vážné nemoci svého manžela. Ze dne na den ochrnul!
BOLESTIVÁ ZPOVĚĎ: Promluvila o vážné nemoci svého manžela. Ze dne na den ochrnul!

VIDEO: Rodinu z Mise nový domov zasáhla tragédie! Tatínek se ale nevzdává
VIDEO: Rodinu z Mise nový domov zasáhla tragédie! Tatínek se ale nevzdává

NEBYLO V TV: Tatínek Miroslava z Mise promluvil o ráně, která rodinu zasáhla rok před smrtí Simony
NEBYLO V TV: Tatínek Miroslava z Mise promluvil o ráně, která rodinu zasáhla rok před smrtí Simony