Promluvila o nejhorším okamžiku svého života: Vážnou nemoc u dcery zjistila zcela náhodou. VIDEO

Aktualizováno 03.01.2019


V šestém díle pořadu Mise nový domov se objeví rodina Beránkových, která má za sebou opravdu těžké období. Nyní navíc čelí vážné nemoci jejich malé dcerky...

Ve středu večer čeká na diváky televize Nova další epizoda pořadu Mise nový domov. Tereza Pergnerová a její tým opět poctivě hledali rodinu, která potřebuje pomoc a zaslouží si šanci na nový začátek. Tentokrát se vydáme do malebné vesničky na Znojemsku. Diváci se seznámí s šestičlennou rodinou, kterou tvoří Petr, Amálka a jejich čtyři děti. Tato početná rodina má za sebou velmi těžké období. Začalo to tím, když Petr málem přišel o život. V noci se vzbudil s obrovskou bolestí na hrudi a dokonce následně lékařům zkolaboval v sanitce.

Zdroj: TV Nova

Petr je ovšem silný muž a s velkou pomocí rodiny se po prodělaném infarktu opět postavil na vlastní nohy. Tím bohužel špatné zprávy neskončily. Petrova a Amálčina dcera Hanička si stěžovala na bolesti břicha, které se stále zhoršovaly. Diagnóza lékařů byla mrazivá, objevili u ní zhoubný nádor. Dívka teď podstupuje náročnou léčbu, a je pro ni velmi důležité, aby byla v naprosto čistém prostředí. Jejich dům, který je v katastrofálním stavu, tuto podmínku ovšem nesplňuje. Podaří se Tereze a jejímu týmu vykouzlit nový domov?

Příběh této rodiny můžete sledovat již ve středu 5. prosince od 20:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÁ BOLEST: Malá Hanička z Mise nový domov je vážně nemocná! VIDEO
VELKÁ BOLEST: Malá Hanička z Mise nový domov je vážně nemocná! VIDEO

VIDEO: Po natáčení Mise se Heleně ozvala snacha. Prozradila, z čeho ji obvinila!
VIDEO: Po natáčení Mise se Heleně ozvala snacha. Prozradila, z čeho ji obvinila!

NEJEN POPLIVANÉ OKNO: Rodina Juchelkových čelila po natáčení Mise nechutným útokům! VIDEO
NEJEN POPLIVANÉ OKNO: Rodina Juchelkových čelila po natáčení Mise nechutným útokům! VIDEO