ALKOHOL I AGRESE: Roman z Mise se chtěl zabít kvůli příteli své matky! VIDEO

Aktualizováno 17.01.2019


Již ve středu 19. prosince večer budou mít diváci možnost sledovat další silný příběh pořadu Mise nový domov. Tentokrát se Tereza Pergnerová a její tým vydají do malé obce Práče, aby pomohli Romanovi, který se stará o tři sourozence.

Romanovi rodiče se rozvedli, když mu byl pouhý jeden rok a tehdy se začala psát etapa jeho nešťastného dětství. Romanova matka si po rozvodu našla nového přítele, se kterým začala holdovat alkoholu. Dávky alkoholu se neustále zvyšovaly a s tím i agresivita jejího přítele. Nejdříve mlátil ji, později vztáhl ruku i na děti. Roman dodnes nezapomene na děsivý okamžik, kdy ho matčin opilý přítel začal topit ve vaně. Vše dokonce došlo tak daleko, že Roman začal přemýšlet o sebevraždě.

Zdroj: TV Nova
 

Zabránila mu v ní představa, že by zanechal své sourozence na pospas matce. Když dospěl a odstěhoval se, přišla další rána. Dozvěděl se, že matka s jeho sourozenci skončila v azylovém domě, který krátce nato opustila a za svými dětmi se už nevrátila. Roman tak byl postaven před důležité rozhodnutí, buď se o své sourozence postará sám, nebo děti skončí v dětském domově. Roman samozřejmě nezaváhal a dnes má v péči své tři sourozence a sám se stará o celou domácnost...

Příběh této rodiny můžete sledovat již ve středu 19. prosince od 20:20 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

DRUHÉ NAGANO?! Tereza Pergnerová se setkala na Staromáku s fanoušky Mise nový domov. VIDEO
DRUHÉ NAGANO?! Tereza Pergnerová se setkala na Staromáku s fanoušky Mise nový domov. VIDEO

NESKUTEČNÁ LÁSKA: Odepřel si soukromí, aby se mohl postarat o sourozence! VIDEO
NESKUTEČNÁ LÁSKA: Odepřel si soukromí, aby se mohl postarat o sourozence! VIDEO

ODTAJNĚNO: Kristýna z Mise promluvila o otci svého dítěte! O syna se nezajímá
ODTAJNĚNO: Kristýna z Mise promluvila o otci svého dítěte! O syna se nezajímá