Největší rekonstrukce v dějinách Mise nový domov bude potřebovat vaši pomoc!

Publikováno 13.09.2019


Hrdinou příběhu nové řady Mise nový domov je učitel Tomáš. Je doslova superhrdinou a příkladem správného chlapa, který ovlivnil životy desítek jeho žáků. Kromě toho vychovával se svou ženou čtyři vlastní děti a čtyři děti si adoptoval. Ale idylický život skončil brzy poté, co se narodil nejmladší syn. Matka opustila rodinu a Tomáš se musí postarat o domácnost a všechny děti sám.

Pořad Mise nový domov má obrovskou moc měnit lidské životy. Když tým Mise přijel k Tomášovi domů, čekalo jej obrovské překvapení. Všem najednou došlo, že tohle bude náročnější, než všichni čekali. Dům je velký a podepsaly se na něm povodně z roku 2013. Bude potřeba více dělníků, opravit střechu, vyvést vlhkost, dodělat venkovní úpravy, rozdělit pokoje pro jednotlivé děti a udělat spoustu dalších úprav.

Zdroj: Nova.cz
Zdroj: Nova.cz

Mise nový domov se ale nemůže k Tomášovi otočit zády a částečná rekonstrukce nepřipadá v úvahu. Produkce tedy spustila kampaň, aby vybrala zbytek financí potřebných na největší rekonstrukci v dějinách pořadu! Diváci si tak mohou zakoupit žádané dárkové předměty a oblečení s logem show už nyní a mají opravdu jedinečnou šanci se na projektu podílet a spoluvytvářet nový domov pro dalšího hrdinu Mise nový domov.  

Pomozte Tomášovi a jeho dětem na cestě za bezpečným domovem!